• Головна
  • Уряд призначив трьох членів Нацкомісії з тарифів
16:00, 5 вересня 2025 р.

Уряд призначив трьох членів Нацкомісії з тарифів

Уряд призначив трьох членів Нацкомісії з тарифів

Кабінет міністрів призначив трьох членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Про це свідчать відповідні розпорядження на сайті уряду, передає "Економічна правда".

Згідно з документами,Пушкаря Сергія,Саловського Любомира таШикеринця Романа призначеночленами Нацкомісії з тарифів строком на шість років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
1629 день повномасштабної війни. Україна бореться за ракети для ППО. У РФ горить НПЗ у Татарстані. Маріуполь та Макіївка - під обстрілами
Після нічних вибухів частина Маріуполя знову без світла й води: комунальні мережі працюють в аварійному режимі
У Макіївці майже повністю вигорів ТЦ «Галактика», що працював у будівлі колишнього «Епіцентру», - ВІДЕО
У Дніпрі внаслідок дій окупантів був знищений склад ВООЗ, на якому зберігалися гуманітарні медичні засоби