
Водій фури наживався на спразі мешканців окупованого Маріуполя
В окупованому Маріуполі поліція затримала водія фури, який мав доставити питну воду до районів, які зазнають гострого дефіциту. Натомість він зливав частину вантажу і за допомогою знайомого продавав воду по 4 рублі за літр.
За фактом уже проводиться перевірка.
Окупаційна влада обіцяє, що подібні випадки жорстко припинятимуться, а винні відповідатимуть. Але очевидно, що попит породжує пропозицію.
Нагадаємо, що у так званій “ДНР” існує велика проблема з водопостачанням. Воду у квартири місцевих жителів подають за графіком. В Маріуполі поки що ситуація краще, ніж в сусідньому Донецьку. Тут воду подають раз в два дні на 4 години (в Донецьку – раз на три дні). В будинках, в яких були встановлені ще Україною насоси для прокачки води, вона є, навіть коли графік відключень вмикається.
Але підприємства, які потребують багато води, почали закриватися. Наприклад, в місті не працюють автомийки, дитячі садочки переведені на скорочений режим роботи. Щоб економити навіть технічну воду, окупанти вже відключили у Маріуполі фонтани. В лікарнях вода поки що є.
Читайте також:
Поблизу Маріуполя повністю обміліло водосховище, - ФОТОФАКТ
Маріуполь без води: гуманітарна катастрофа, яку не можна ігнорувати