• Головна
  • У маріупольців з кранів тече зелена вода, - ФОТОФАКТ
13:02, 28 травня
Немає можливості перевірити

У маріупольців з кранів тече зелена вода, - ФОТОФАКТ

Два тижня поспіль в окупованому Маріуполі у містян з кранів тече вода жовто-зеленого кольору.

“Я розумію, коли коричневий відтінок, це від корозії труб, але чому зелений? У цій воді навіть купатись страшно”, - пишуть у місцевих телеграм-каналах громадяни.

Маріупольці припускають, що зараз на Старокримському водосховищі, звідки подають воду у місто, взагалі не відбувається фільтрація.

За словами маріупольців, вони неодноразово звертались із скаргою до окупаційної влади, але там ніяк не реагують.

“Чому ми повинні платити ось за це!?” - кажуть городяни. 

Нагадаємо, що в Маріуполь воду постачали із Сіверського Донця. Якість цієї води вважалася більш високою, але й тоді не відповідала всім вимогам.

Старокримське водосховище було резервним. Кількість та якість води там не відповідала потребам такого міста, як Маріуполь. Вода звідти вважалася суто технічною. Як тільки насоси наближаються до донних відкладень, в труби потрапляє донний осад, який не можуть зупинити старі і неефективні фільтри.

Після окупації Маріуполя воду із Сіверського Донця постачати у місто стало неможливим. Єдиним джерелом залишилося Старокримське водосховище. Жорсткість води у ньому не відповідає стандартам питної води. Згідно із дослідженнями, які проводив сайт 0629 у незалежній лабораторії, жорсткість води там коливається від 22 до 26 одиниць при стандарті 6-8 одиниць.

Детальніше про це читайте у матеріалі 0629 Что содержится в капле воды из мариупольского водопровода (ИНФОГРАФИКА, ВИДЕО, ДОКУМЕНТ).

Раніше окупаційна адміністрація оприлюднила звіт, у якому похвалилася, що якість води в Маріуполі майже відповідає нормам. Але насправді, за словами маріупольців цією водою взагалі не можна користуватися, навіть у технічних цілях.

Читайте також:

В окупованому Маріуполі з 1 липня здорожують всі комунальні послуги

Окупанти визнали, що не можуть подолати кишкові інфекції маріупольців

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь #водопостачання
Останні новини
live comments feed...