• Головна
  • Окупанти шукають дітей аби наповнити нове мілітарне училище в Маріуполі
11:59, 22 травня

Окупанти шукають дітей аби наповнити нове мілітарне училище в Маріуполі

Окупанти шукають дітей аби наповнити нове мілітарне училище в Маріуполі

Окупанти у Маріуполі шукають дітей та агітують батьків віддавати їх у філію нахімовського військового училища щоб  зробити з них гарматне м'ясо для рф.

Про це в Телеграмі повідомив Центр національного спротиву.

"Загарбники агітують батьків на тимчасово окупованих територіях віддавати своїх дітей до маріупольської філії нахімовського училища. Росія всі захоплені території перетворює у військові бази. Так, знищивши в блокаді Маріуполь та вбивши десятки тисяч людей, окупанти почали будувати першим ділом військове училище при міністерстві нападу рф", — написано в повідомленні.

Училище в Приморському парку побудували, тепер шукають абітурієнтів для 5, 6 та 7 класів (по 80 осіб). При агітації росіяни акцентують на сучасній будівлі, що має додавати престижу. Тобто ворог використовує контраст, де нова будівля протиставляється знищеному місту.

"При цьому, в рф єдина можливість піти вгору по соціальній драбині — це стати найманцем в ЗС рф, до чого також апелюють окупанти. Це і є «русскій мір»: знищити місто, а потім вербувати дітей, що лишились, вступати в ряди армії й готуватись до чергових війн, які планує кремль", — зазначає Центр нацспротиву.

Читайте також: Мілітаризація триває. Окупанти хочуть півтисячі маріупольських п'ятикласників навчати у нахімовському училищі

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Чи вірите ви в деокупацію Маріуполя?
проголосувало 3728 відвідувачів
Так
56,7%
Ні
35,0%
Забороняю собі думати про це
8,3%
#Маріуполь #нахимівське_училище #діти окупація #новини_Маріуполя
live comments feed...