• Головна
  • Мілітаризація триває. Окупанти хочуть півтисячі маріупольських п'ятикласників навчати у нахімовському училищі
15:32, 19 квітня

Мілітаризація триває. Окупанти хочуть півтисячі маріупольських п'ятикласників навчати у нахімовському училищі

Мілітаризація триває. Окупанти хочуть півтисячі маріупольських п'ятикласників навчати у нахімовському училищі

Окупаційна адміністрація Маріуполя запланувала 1 вересня відкрити філіал нахімовського училища. Передбачається що на першому курсі там буде навчатися 560 курсантів.

Про це заявив гауляйтер міста Олег Моргун під час зустрічі із заступником начальника нахімовського військово-морського училища Міноборони РФ Олександром Бадалій.

За словами Моргуна, з 8 по 15 липня у Маріуполі вже розпочне роботу приймальна комісія. 

Найближчим часом окупанти хочуть зустрітися із батьками школярів 5-7 класів, щоб вмовити віддати дітей у казарми училища.  Наразі загарбники також шукають й вчителів, які погодяться на співпрацю. 

На сайті нахімовського училища у російському Петербурзі зазначається, що навчання триватиме 7 років. Навчання ведеться із п'ятого класу. Приймають тільки здорових дітей - для цього потрібно надати відповідні справки. Крім того, від абітурієнтів вимагатимуть певного рівня фізичної підготовки, а також буде співбесіда з російської мови, математики та іноземної мови (англійської). Також дітей оцінюватимуть за творчими та суспільними досягненнями.

Під час навчання російським курсантам навіт платять трохи більше тисячі рублів стипендії, проте невідомо, чи будуть платити ці гроші в окупації. 

На сайті училища також зазначається, що курсантів під зас навчання зобов’язують приймати участь у різних військових парадах, наприклад парад 9 травня у москві. Крім того, триватимуть різні військово-польові збори, а також практика роботи на військових суднах.

Таким чином окупанти продовжують мілітарізувати українських дітей. Через сім років загарбники планують отримати повноцінних військових, готових за наказом вбивати мирних жителів, у тому числі й українців. Раніше Омбудсман України Дмитро Лубінець наголосив, що мілітаризація Росією освіти та насаджування своєї ідеології українським дітям на тимчасово окупованих територіях – порушення норм міжнародного гуманітарного права. Це черговий воєнний злочин РФ за який має бути справедливе покарання.

Читайте також: Як зараз виглядає нахімовське училище, яке окупанти будують у Маріуполі, - ФОТО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь
live comments feed...