• Головна
  • Маріупольська міськрада виграла позов проти росії на 14 млн євро
13:03, 7 травня

Маріупольська міськрада виграла позов проти росії на 14 млн євро

Маріупольська міськрада виграла позов проти росії на 14 млн євро

Маріупольська міська рада виграла позов проти росії за знищення майна комунального підприємства «Маріупольське трамвайно-тролейбусне управління» у Господарському суді Донецької області.

Про це повідомляє міськрада Маріуполя.

Сума відшкодування становить 14 мільйонів євро. Це перший успішний кейс нашої правозахисної ініціативи «Mariupol Justice».

"Ми знаємо, що отримати відшкодування буде складно. Але ця справа — перший крок на початку великого процесу з відшкодування втрат маріупольській громаді. Це довгий процес, який потребує наполегливої роботи фахових юристів. Зараз ми починаємо формувати юридичну базу для подальшого створення прецедентів у міжнародних інстанціях, які запустять механізм компенсацій як для юридичних, так і приватних осіб",- повідомили в міськраді.

Як стверджують в міськраді Маріуполя, ініціювали цей проєкт для того, щоб знайти альтернативні джерела фінансів для компенсацій маріупольцям, адже наразі можливості держави щодо сплати компенсацій за зруйноване та пошкоджене житло обмежені.

"Це перший подібний результат на рівні нашої держави. І перші результати роботи проєкту відновлення справедливості для нашої громади «Mariupol Justice», працюємо далі",- повідомили в міськраді.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Чи вірите ви в деокупацію Маріуполя?
проголосувало 1715 відвідувачів
#Маріуполь #міськрада #позов #14_мільйонів
live comments feed...