• Головна
  • Сирський назвав основні напрямки атаки російської армії, - ФОТО
15:47, 6 травня
Надійне джерело

Сирський назвав основні напрямки атаки російської армії, - ФОТО

Головнокомандувач ЗСУ генерал Сирський побував на Донеччині. Назвав Покровський та Кураховський напрямки головними ударними напрямками ворога.

Про це Сирський написав на своїй сторінці у фейсбуці.

"У звʼязку зі складною ситуацією на Сході, протягом двох діб працював у частинах, які ведуть оборонні дії на Покровському та Курахівському напрямках, тобто на напрямку головного удару противника. Саме тут зосереджені основні ударні сили ворога, який намагається прорвати оборону наших військ та, розвиваючи успіх, вийти до великих населених пунктів Курахове та Покровськ", - повідомив головком. 

Сирський назвав основні напрямки атаки російської армії, - ФОТО, фото-1

Генерал Сирський провів роботу з командирами підрозділів. 

"Роль і місце офіцера в усі часи були визначальними у досягненні успіху або поразки на полі бою. Неможливо командиру роти або батальйону керувати боєм за декілька кілометрів від своїх підрозділів, і приймати виважені та адекватні рішення на відстані, особливо, коли інтенсивність бойових дій зашкалює та є високий ризик для життя бійців. Присутність командира відіграє вирішальну роль у підтриманні високого рівня морально-психологічного стану серед підлеглих, їхньої стійкості, впевненості у тому, що вони не кинуті напризволяще.

Сирський назвав основні напрямки атаки російської армії, - ФОТО, фото-2

Під час роботи з командирами бригад та їх підлеглими прийняв всі необхідні рішення щодо посилення оборони резервами, виділення додаткової кількості ракет, боєприпасів, засобів РЕБ та БПЛА. Впевнений, це допоможе нашим підрозділам успішно відбивати атаки противника та завдавати йому суттєвих втрат. 

Сирський назвав основні напрямки атаки російської армії, - ФОТО, фото-3

Звичайно, напередодні нашого професійного Свята, Дня піхоти, вручив відзнаки і нагороди кращим воїнам, які відзначилися в боях з окупантами", - повідомив Головнокомандувач ЗСУ.

Сирський назвав основні напрямки атаки російської армії, - ФОТО, фото-4
Сирський назвав основні напрямки атаки російської армії, - ФОТО, фото-5

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTube

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь #Україна #війна
live comments feed...