• Головна
  • Росія зацікавлена зробити максимум для того, щоб злочини в Бучі та Маріуполі вважалися фейком,- ВІДЕО
11:28, 1 травня

Росія зацікавлена зробити максимум для того, щоб злочини в Бучі та Маріуполі вважалися фейком,- ВІДЕО

Росія зацікавлена зробити максимум для того, щоб злочини в Бучі та Маріуполі вважалися фейком,- ВІДЕО

Російська Федерація робить усе можливе для того, щоб злочини російської армії в Бучі, Маріуполі вважали фейком не тільки у РФ, а й інших країнах світу. Цей наратив популярний і просувається. Україна зацікавлена в тому, щоб світова спільнота знала правду, тому активно збирає всі докази злочинів РФ, а також веде судові процеси.

Про це в ефірі телеканалу FREEДОМ розповів адвокат, який займається збором доказів воєнних злочинів РФ проти України, Юрій Білоус.

“Російська політика зацікавлена зробити максимум для того, щоб злочини в Бучі вважалися фейком, постановкою, зрежисованими діями. Різні інструменти Росія використовує і буде використовувати для того, щоб поставити під сумнів те, що відбувалося в Бучі. Адже Буча, Маріуполь — це найгучніші місця воєнних злочинів. Нам потрібно зі свого боку протистояти судовими процесами, судовими вироками, зокрема й інформаційно. Ми намагаємося покарати російського військового, намагаємося шукати справедливість у цих важких і непростих історичних умовах”, — сказав він.

Проросійські політики європейських країн також просувають думку про те, що злочини в окупованих містах є неправдивими та використовуються президентом України Володимиром Зеленським для просування власної військової пропаганди, констатував адвокат.

“Ба більше, у Європі ця думка теж поширена. Політикиня у Франції, колишня кандидатка в президенти та міністерка соцполітики Сеголен Руаяль прямо говорила про те, що злочини в Бучі — це інструмент військової пропаганди президента Зеленського. На неї направлено позов до суду. Ми хочемо покарати цю даму з Франції за те, що вона говорить в ефірах французького телебачення. Проросійські політики представляють ситуацію в Бучі зовсім в іншому ключі. І на якусь аудиторію це впливає”, — зазначив він.

Читайте також: Рада Європи розпочала процес створення спецтрибуналу для Путіна і інших злочинців Російської Федерації

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь #Буча #репарації
live comments feed...