• Головна
  • Маріупольські діти з "Республіки Пілігрим" повернулись до України з Німеччини,- ВІДЕО
15:33, 23 квітня

Маріупольські діти з "Республіки Пілігрим" повернулись до України з Німеччини,- ВІДЕО

Маріупольські діти з "Республіки Пілігрим" повернулись до України з Німеччини,- ВІДЕО

Маріупольські діти з «Республіки Пілігрим» повернулись в Україну. Два роки вихованці центру реабілітації перебували в Німеччині. Тепер житимуть в своєму новому домі, який побудували для них в Карпатах на кошти закордонних благодійників.

Керівник «Республіки Пілігрим» Геннадій Мохненко розповів TV7, як евакуювали дітей з Маріуполя під час повномасштабного вторгнення рф в Україну та що відбувалось далі.

Реабілітаційний центр "Республіка Пілігрім" допомагав дітям, які опинилися без батьків або у складних життєвих обставинах. За 25 років  допомогу отримали понад 5 тисяч дітей. Але повномасштабне вторгнення змусило рятуватися та шукати новий прихисток для дітей.

Керівник "Республіки Пілігрим" Геннадій Мохненко розповів про екстрену евакуацію дітей з Маріуполя, яке брали в оточення:

"Велика колона дитячих центрів виїхала з Маріуполя. Вони буквально на перегонки з російськими танками вивезли наші дитячі центри".

Спочатку 100 дітей зупинилися на заході України, а потім попрямували до Німеччини. І ось через два роки його підопічні знов повернулися до рідної країни. Благодійники вклали кошти в будівництво нового реабілітаційного центру в Карпатах.

"Ми продовжимо нашу роботу і будемо готуватися до повернення в український Маріуполь. Я впевнений, що після перемоги у нас буде дві "Республіки Пілігрім" - одна в Карпатах, а інша - в Маріуполі", - зазначає Геннадій Мохненко.

Більше про евакуацію дітей та умови життя у Карпатах, дивіться у сюжеті ТВ7.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь #Пілігрім #Україна
live comments feed...