• Головна
  • Із 23 квітня консульства України припинять надавати послуги чоловікам призовного віку
13:25, 23 квітня

Із 23 квітня консульства України припинять надавати послуги чоловікам призовного віку

Із 23 квітня консульства України припинять надавати послуги чоловікам призовного віку

Міністерство закордонних справ наказало керівникам усіх дипломатичних установ України тимчасово зупинити із 23 квітня усі консульські дії для громадян України призовного віку. Про це йдеться у листі за підписом першого заступника міністра закордонних справ Андрія Сибіги, який цитує ZN.UA.

Таким чином, починаючи з 23 квітня чоловікам можливо буде лише оформити документи для повернення в Україну.

Заборона на все інше діятиме до отримання роз'яснень положень закону щодо посилення мобілізації. 

«З урахуванням пунктів 6 та 16 частини першої статті 8 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», у зв’язку з триваючою широкомасштабною збройною агресією РФ проти України, з метою недопущення уникнення громадянами України обов’язку з врегулювання питання військового обліку територіальними центрами комплектування й соціальної підтримки та наявності військово-облікових документів доручаю з 23.04.2024 тимчасово призупинити вчинення консульських дій за заявами громадян України чоловічої статі віком від 18 до 60 років», – йдеться у листі за підписом Сибіги.

Із 23 квітня консульства України припинять надавати послуги чоловікам призовного віку , фото-1

Зазначається, що можливі лише консульські дії, пов’язані з оформленням посвідчень особи на повернення в Україну. Розпорядження МЗС діє «до отримання додаткових роз’яснень щодо порядку застосування положень» закону щодо посилення мобілізації, який був оприлюднений 17 квітня й набуде чинності у травні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Німеччина #мобілізація #документи
live comments feed...