• Головна
  • В Донецькій області наразі будують тільки фортифікаційні споруди
10:00, 23 квітня

В Донецькій області наразі будують тільки фортифікаційні споруди

В Донецькій області наразі будують тільки фортифікаційні споруди

Єдине велике будівництво, яке наразі ведеться в Донецькій області, – фортифікаційні споруди, зведені для перешкоджання наступу росіян.

Україна будує 1240 кілометрів фортифікаційних споруд на трьох лініях оборони, повідомив президент Володимир Зеленський 11 березня.

Хоча він не говорить про довжину оборонних рубежів у Донецькій області, Філашкін каже, що вони знаходяться в безпосередній близькості від російських військ.

«У нас там дуже невелика відстань від ворога. Тому третю лінію оборони ми максимально наблизили до другої, бо хочемо втримати кожен клаптик нашої землі», – сказав губернатор.

Філашкін каже, що обласна військова адміністрація також має на меті зберегти життя будівельників, які «працюють постійно», оскільки російські війська часто обстрілюють другу та третю лінію оборони. Він не уточнив, яким чином.

Голова ОДА також повідомив, що оборонні споруди укріплені бетонними та дерев'яними бліндажами, траншеями та іншими невибуховими загородженнями.

«Противник далі не просувався, тому що нашим хлопцям було де розташуватися», — сказав Філашкін.

Він відмовився розголошувати детальнішу інформацію про будівництво фортифікаційних споруд, посилаючись на загрозу бомбардування плануючими бомбами будівельних майданчиків.

«Донеччина дуже небезпечна… Слава Богу, жодна область не переживає такого пекла, як Донецька».

Читайте також: Компанія Knauf, яку запідозрили у постачанні продукції до окупованого Маріуполя, тікає з ринку рф

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь #фортефікації
live comments feed...