• Головна
  • У центрах "ЯМаріуполь" стартував проєкт з профорієнтації
09:26, 23 квітня

У центрах "ЯМаріуполь" стартував проєкт з профорієнтації

У центрах "ЯМаріуполь" стартував проєкт з профорієнтації

Аби полегшити молоді визначитися з майбутньою професією для маріупольських учнів та випускників команда Маріупольської міської ради дала старт проєкту з профорієнтації.

Повідомили в ЯМаріуполь.

Проєкт складається з декількох етапів, які охоплюють усі вікові групи. Наразі реалізується перший етап – підтримка учнів 8 та 10 класів, випускників 9 та 11 класів, а також неповнолітніх, студентів та повнолітніх маріупольців, які прагнуть змінити професію.

У низці центрів вже відбулися профорієнтаційні заходи. Зокрема, у Кропивницькому, Львові та Києві. Так, у Кропивницькому для учнів 8-11 класів провели тренінг. Завдяки Кіровоградському обласному центру зайнятості вони дізналися про актуальні професії, а також про формулу "хочу-можу-треба".

"Мені сподобалося. Чекаю наступного тренінгу. Чудово, що в мене тепер є інформація як і що робити. Дякую!" - каже учасниця Міранда.

 У Львові теж пройшла зустріч нашої молоді з представниками маріупольського вишу - Приазовського державного технічного університету. Говорили про різноманітність професій та лайфкахи, як зробити правильний вибір спеціальності.

" Я поки не знаю ким хочу бути, тож завдяки таким зустрічам є можливість зважити усе та обрати омріяну професію", – 17-річний Андрій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЯМаріуполь
live comments feed...