• Головна
  • Окупанти віддали три нових ділянки землі в центрі Маріуполя під іпотеку
10:16, 28 березня
Надійне джерело

Окупанти віддали три нових ділянки землі в центрі Маріуполя під іпотеку

Окупанти віддали три нових ділянки землі в центрі Маріуполя під іпотеку

Поруч з будинком з годинником з’явиться ще одна окупантська новобудова. Загарбники віддають російським підприємцям без всякого конкурсу і грошей шматки маріупольської землі під іпотеку.

Загалом зараз так званий «уряд ДНР» ухвалив рішення про передачу без конкурсу трьох ділянок землі під іпотеку. Всі три знаходяться у найпрестижніших районах Маріуполя.

5570 кв. метрів муніципальної землі в самому центрі, на проспекті Миру, 77 без проведення торгів окупанти віддали російській компанії «РКС Девелопмент». Вона збудує іпотечний будинок, якому дадуть адресу 77Б.

Окупанти віддали три нових ділянки землі в центрі Маріуполя під іпотеку, фото-1

Це така стала практика, коли на місці зруйнованого та демонтованого будинку окупанти будують новий, але трохи змінюють його адресу – не 77-й будинок, а номер 77б. В результаті мешканці демонтованого будинку втрачають свої права і не можуть повернути свої квартири.

Така історія вже відбулася з мешканцями знаменитого будинку з годинником (пр.Мира, 75). Тепер та сама компанія, «РКС-Девелопмент», яка вкрала житло у мешканців 75-го будинку, буде будувати по сусідству (у дворі) ще одну новобудову – під номером 77Б. Тож тепер і мешканці 77-го будинку втратять надію повернути своє.

Ще дві ділянки без проведення торгів – тобто даром – окупанти віддали під іпотеку на бульварі Хмельницького.

Окупанти встановили свій контроль над цією частиною міста на початку квітня. До того в районі бульвару йшли бої. Декілька будинків були зруйновані вщент. І ось тепер  на місці будинку 6, а також на місці будинку 8 з’являться два нових іпотечних будинки відповідно з номерами 6А та 8А.

Окупанти віддали три нових ділянки землі в центрі Маріуполя під іпотеку, фото-2

Ділянки площею 3557 та 1774 кв. метри буде забудовувати компанія «Порфір».

Про цю компанію відомо, що вона зареєстрована у Маріуполі. Проте власник – мешканець Ставропілля РФ Сергій Поздняков. Він зареєстрував компанію лише в середині 2023 року, з уставним капіталом  лише 10 тисяч рублів. Тобто у компанії фактично немає бекграунду, немає відгуків, немає досвіду. Але це не завадило віддати їй задарма два шматка землі в ТОП-районі Маріуполя.

Нагадаємо, що на окупованій території Донеччини діє найдешевша іпотека, яку тільки пропонує російський уряд. Проте і на таких умовах місцеві не можуть дозволити її собі – банки відмовляють маріупольцям у отриманні кредиту через те, що більшість з них або не має офіційної роботи протягом 6 місяців на одному місці, або їхній рівень доходів не відповідає вимогам. 

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTube

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь #іпотека
live comments feed...