• Головна
 • Бонусна програма на ігровій платформі Goxbet
Новини компаній
15:28, 25 березня

Бонусна програма на ігровій платформі Goxbet

Новини компаній
Бонусна програма на ігровій платформі Goxbet

Онлайн Goxbet казино пропонує свої послуги з 2021 року. З боку адміністрації сайту робиться все можливе для того, щоб надати клієнтам найкращі умови. У зв'язку з цим кожна людина, яка вперше потрапляє на сайт https://goxbet.biz.ua, стикається не лише з великою кількістю онлайн розваг, ігрових слотів та апаратів, а й з розширеною системою бонусних пропозицій. Окрім цього, періодично проводяться різноманітні турніри, акції та розіграші, що дає можливість претендувати на отримання гарного виграшу в азартних розвагах.

Які бонуси можна отримати на веб-сайті Goxbet?

При бажанні насолодитися ігровим процесом на платформі Гоксбет з азартними розвагами, в першу чергу потрібно ознайомитися з бонусною політикою. Серед основних бонусів, на які може розраховувати клієнт, варто виділити такі:

 • одержання 50 безкоштовних обертань за здійснення процедури реєстрації;
 • на перший депозит 200% від суми;
 • нарахування зверху на всі депозити додатково 10%;
 • на внесення на всі депозити до EGT додаткового нарахування у вигляді 15%;
 • надання від менеджера спеціального бонусу ВІП;
 • із вейджером х20 додатково зверху можна отримати +500 гривень;
 • з вейджером х25 додатково зверху можна отримати +1000 чи 1500 гривень залежно від розваги.

Кожен із перерахованих вище бонусів має свої відмінні риси, що обов'язково потрібно враховувати перед його використанням.

Де краще відіграти бонусні пропозиції?

Як показує практика, при виборі ігрової платформи багато гравців вважають за краще віддавати перевагу в бік тих, де для них пропонується широкий вибір бонусних пропозицій. Платформа Гоксбет не стала винятком, оскільки пропонує як депозитні, так і бездепозитні бонуси. Після того, як людина пройде процедуру реєстрації на офіційному сайті та виконає перший вхід до особистого кабінету, йому одразу буде нараховано 50 безкоштовних обертань, які можна використовувати в ігрових автоматах та слотах. При цьому варто звернути увагу, що отримання цього бонусу буде можливим тільки після внесення власних контактних даних.

Крім бездепозитного бонусу за процедуру реєстрації, можна претендувати на отримання наступних бонусних пропозицій:

 • нарахування на перший депозит +200% - сума першого поповнення при цьому має бути не менше ніж 200 гривень і не перевищувати 1000 гривень;
 • на всі депозити додаткове нарахування 10% – цей бонус нараховується на будь-яке поповнення на суму від 1 гривні;
 • на всі депозити в EGT додаткове отримання 15% - активація бонусу може бути здійснена при поповненні власного ігрового депозиту на будь-яку суму від 1 гривні;
 • отримання безкоштовних обертань для ігрового апарату Just Jewels Deluxe – залежно від того, яким буде розмір внесеного депозиту, визначається і кількість безкоштовних спінів, що нараховуються.

Перед тим, як активувати окрему бонусну пропозицію, обов'язково потрібно ознайомитись з умовами отримання та подальшого використання на практиці. Насамперед потрібно перевірити необхідність на внесення певної суми грошового депозиту, розмір вейджера та інші параметри, які відображатимуться на розмірах пропонованого бонусу. При цьому варто пам'ятати, що ігрова платформа Гоксбет дає можливість здійснювати процес гри без реєстрації в спеціальному демонстраційному режимі. Єдине, що при його використанні буде неможливим процес отримання додаткових бонусів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...