• Головна
  • "Полон вбиває": по всій Україні пройшли акції на підтримку військовополонених з Маріуполя,- ФОТО, ВІДЕО
10:04, 25 березня

"Полон вбиває": по всій Україні пройшли акції на підтримку військовополонених з Маріуполя,- ФОТО, ВІДЕО

"Полон вбиває": по всій Україні пройшли акції на підтримку військовополонених з Маріуполя,- ФОТО, ВІДЕО

Минулими вихідними по всій Україні пройшли акції на підтримку військовополонених. Люди з плакатами вийшли на вулиці Києва, Одеси, Вінниці, Луцька, Кременчука та інших міст.

Київ

24 березня 2024 року у Києві на Європейській площі відбулася акція на підтримку військовополонених. Такі демонстрації вже стали традиційними. Кожні вихідні родичі та друзі збираються на різних локаціях і вимагають пришвидшити звільнення захисників, які перебувають у неволі вже понад 2 роки. Про це повідомило Суспільне.

На Європейській площі люди вишикувалися у шеренги на східцях "Українського дому". У руках родичі та друзі військовополонених тримають плакати із надписами: "Поки ти мовчиш, їх катують", "Будь голосом полонених", "Поверніть АЗОВ", "Полон вбиває", "Моє серце другий рік у полоні".

Мета і вимоги родичів військовополонених незмінні: збираючись на акції, вони намагаються привернути увагу суспільства і влади до бійців, які у неволі вже не один рік.

Вінниця

У Вінниці 23 березня на площі Перемоги пройшла мирна акція на підтримку військових, які перебувають у російському полоні. Зорганізували її родини військовополонених і зниклих безвісти захисників.

За підрахунками Суспільного, в акції взяли участь близько шістдесяти людей. Вони стояли вздовж дороги, тримаючи в руках плакати з написами "Будь їхнім голосом", "Полон вбиває, байдужість — теж", "Полон — не опція збереження життя", "В полоні ти не людина, ти просто бранка", "Поверніть "Азов" з полону", "Безвісти зниклі жінки", "Полон — смертельна небезпека для них життя", "Полон — це смерть, розтягнута у часі", "Полон вбиває".

Луцьк

В обласному центрі Волині 24 березня відбувся автопробіг на підтримку військовополонених Маріупольського гарнізону та усіх воїнів, які перебувають у російському полоні.

Автопробіг, який зініціювали родини полонених військовослужбовців, стартував від центру міста о 13:00.

Перед автопробігом учасники акції тримали плакати з фотографіями військових та написами "Поверніть Героїв додому", "Поки ми живемо — вони виживають", "Незламні люди звуться АЗОВ"", "Полон вбиває".

Після мирної акції учасники сформували автоколону та з прапорами проїхалися центральними вулицями Луцька.

Кременчук

У Кременчуці 24 березня влаштували акцію на підтримку полонених "Азовсталі". Її гасло — “Не мовчи. Полон вбиває”.

Про це з місця події повідомляє кореспондентка Суспільного.

На акцію зібралися близько 20 людей. Серед них родичі та близькі військовополонених. Усі вони прийшли із плакатами у руках. На них були зображені надписи “Полон вбиває”, “Стань голосом полонених”. Цього разу акція пройшла біля ПК "Кредмаш". Організували її родини військовополонених Маріупольського гарнізону.

Одеса

Також 24 березня в Одесі відбулася чергова акція на підтримку українських військових, які тривалий час перебувають у російському полоні.

На Катеринській площі (зараз місце вшанування полеглих бійців) в Одесі встановили майже 50 прапорців. На них написані позивні військовополонених, яких рф підступно вбила в Оленівці 29 липня 2022 року.

Ініціатива розміщення прапорців на вже існуючий алеї належить родинам та друзям військовополонених, які перебували в цьому бараці та отримали важкі поранення.

"Полон вбиває": по всій Україні пройшли акції на підтримку військовополонених з Маріуполя,- ФОТО, ВІДЕО, фото-19
"Полон вбиває": по всій Україні пройшли акції на підтримку військовополонених з Маріуполя,- ФОТО, ВІДЕО, фото-20
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь #Київ #Одеса #Кременчук #Луцьк #полон_вбиває
live comments feed...