• Головна
  • У складних обставинах маріупольцям є куди звернутися. В Україні відкрили два шелтери для постраждалих від війни
17:38, 19 березня
Надійне джерело

У складних обставинах маріупольцям є куди звернутися. В Україні відкрили два шелтери для постраждалих від війни

Благодійна організація Елеос-Україна відкрила шелтери для людей, які постраждали від домашнього насильства та від російської агресії.

“З 2014 року ми працюємо для людей, які постраждали від насильства, дискримінації та війни.  Піклуємося про жінок, які зіткнулися з насиллям з боку чоловіків, опікуємося жінками, які належать до спільноти людей, що живуть з ВІЛ, та уразливих груп. Надаємо всебічну допомогу жінкам та матерям з дітьми, які через війну змушені були шукати прихистку в інших регіонах України”, - розповідають в організації.

Від початку великої війни Елеос-Україна відкрила шелтери на Буковині та Франківщині і за цей час допомогу та захист отримали люди з найбільш постраждалих від війни регіонів. Проте, до них можуть звертатися, і звертаються жінки з усіх куточків України.

Шелтери Елеос-Україна такожі допомагають із вирішенням великої кількості питань - починаючи від оформлення допомоги від держави, до пошуку кар’єрних можливостей. Там працюють і психологи. Вони проводять роботу з дітьми, допомагають жінкам подолати психологічні наслідки насильства, організовують групові сеанси, тренінги, проводять індивідуальну роботу. За бажанням, у шелтері можна також отримати підтримку від священика. 

“Наші підопічні мають всебічну підтримку, і більшість із них вже змогли подолати життєві труднощі і повернутися до повноцінного життя на новому місці. Мешканки наших прихистків «покусані життям», проте саме тут вони знаходять внутрішні ресурси для того, щоби жити та рухатись далі, адже всі вони спільнота надзвичайно сильних людей”, - зазначають у Елеос-Україна

Очільник одного з шелтерів на Франківщині Микола Горгула вважає, що  немає безвихідних ситуацій. 

“Так, іноді буває дуже важко і людина зневіряється в усьому. Та в світі багато небайдужих людей які готові допомагати. І це не просто слова. Це щоденна практика соціальної роботи", - каже він. 

Не бійтеся звертатися по допомогу. В світі багато людей, які можуть і хочуть допомогти.

В організації Елеос-Україна наголошують, що працють для людей, які знаходяться у важких життєвих обставинах. Шелтери Елеос-Україна відкриті і працюють у двох регіонах на заході країни - це Франківщина, та Буковина.

Звернутися по допомогу до шелтерів можна за цими контактами. 

Номер для звернень на Франківщині: 050 704 14 85

Номер для звернень На Буковині: 096 070 25 76

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#шелтери #Елеос-Україна #допомога
live comments feed...