• Головна
  • У Львові відбудеться виставка «Маріуполь-Гданськ: міста-побратими, історії-побратими»
13:00, 14 березня

У Львові відбудеться виставка «Маріуполь-Гданськ: міста-побратими, історії-побратими»

У Львові відбудеться виставка «Маріуполь-Гданськ: міста-побратими, історії-побратими»

Повідомила Маріупольська міскрада.

Виставка відкриється 16 березня в 15.00 на базі платформи «Mariupol Reborn»(Львів, вул. Ференца Ліста, 6). На ній можна буде ознайомитися з історіями звичайних людей, долі яких було зруйновано війною. Організатори представлять дві подібні історії двох міст у різному часопросторі – обидва відомі як символи свободи та самопожертви завдяки мужності їхніх захисників.

На заході будуть представлені акварельні картини іконописця Данила Мовчана, колажі та історії захисників «Азовсталі», портрети та історії людей, які змогли виїхати з окупованого Маріуполя, фотографії щоденника 8-річного Єгора Кравцова, короткометражний фільм за сімейними щоденниками Зої Лактіонової. Також можна буде побачити колажі із зображеннями Маріуполя та Гданська, створені творчим тандемом українського фотографа і цифрового художника Андрія Гупси та польського фотографа Карола Ненартовича.

В рамках виставки вперше буде представлено неймовірну скульптуру про людину та світло надії, яку надала голова Львівської організації Асоціації родин «Азовсталі» Ірина Новосядло. Також відбудеться small-talk за участі культурних та громадських дієвців, митців, представників Гданська, Маріуполя та Львова.

У Львові відбудеться виставка «Маріуполь-Гданськ: міста-побратими, історії-побратими», фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь #Львів #Гданьськ
Останні новини
live comments feed...