• Головна
  • Залишила слід. У Каннах відкрилась виставка художниці з Маріуполя,- ФОТО
17:18, 6 березня

Залишила слід. У Каннах відкрилась виставка художниці з Маріуполя,- ФОТО

Залишила слід. У Каннах відкрилась виставка художниці з Маріуполя,- ФОТО

Днями в Каннах на міжнародному фестивалі сучасного мистецтва відкрилась виставка «Українські СЛІДИ» художниці з Маріуполя.

Про це 0629 розповіла художниця та організаторка Ірина Федоренко SEMIRA.

«Два роки минули, як одна мить. Для кожного з нас цей час - величезний шрам, слід, який залишиться назавжди. Нас розкидало по всьому світу, але кожен з нас на своєму місці робить свою роботу і крок за кроком наближає нашу Перемогу",- розповіла художниця, арт-експертка, організатор та куратор Фестивалю Ірина Федоренко. 

Залишила слід. У Каннах відкрилась виставка художниці з Маріуполя,- ФОТО, фото-1

 Цей проект націлений на підвищення іміджу України та впізнаваності та популяризації українського мистецтва та культури, розкриття нових імен.

Залишила слід. У Каннах відкрилась виставка художниці з Маріуполя,- ФОТО, фото-2

"Кожна людина мріє залишити свої сліди, як нагадування про свої досягнення, митці роблять це напрочуд яскраво. Наша місія –ми переводимо 20% усіх доходів до благодійного фонду AFUR на поточні проекти. Цього разу Міжнародний фестиваль сучасного мистецтва "СЛІДИ" перетворився на справжнє свято, в якому виставка мистецтва стала не просто статичним тлом, а скоріше – активним учасником. Формат експозиції змінювався від дії до дії, ми використовували не лише світло, а й тінь, ламаючи канони на шляху до створення чогось нового, у пошуках свого шляху",- повідомила Ірина Федоренко.

Фестиваль сучасного мистецтва «СЛІДИ» проходить вже декілька років, перші виставки відбувалися в Україні, остання - у Мюнхені, Німеччина. За весь час у фестивалі взяли участь вже більше ста художників з різних країн.

Залишила слід. У Каннах відкрилась виставка художниці з Маріуполя,- ФОТО, фото-6

Виставки фестивалю стали найбільш цікавими проєктами під час святкування 30-Ї річниці Незалежності України та серед культурних подій напередодні 2022 року. 

Залишила слід. У Каннах відкрилась виставка художниці з Маріуполя,- ФОТО, фото-7

Читайте також: 2023 рік - у 75 фотографіях з життя Маріуполя, - ФОТО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кани #Маріуполь #Федоренко
live comments feed...