• Головна
  • Як швидко зарядити телефон і планшет?
Новини компаній
09:57, 6 березня

Як швидко зарядити телефон і планшет?

Новини компаній
Як швидко зарядити телефон і планшет?, фото-1

Оскільки ми дедалі частіше заряджаємо телефони та планшети не лише оригінальними зарядними пристроями, то варто звернути увагу на проблему швидкості заряджання. І швидше за все, ваше джерело живлення заряджає мобільний пристрій не так швидко, як хотілося б.

Знання - це ключ до вирішення проблеми

Спочатку краще зрозуміти, як працює технологія заряджання акумулятора, а потім дізнатися про оптимізацію швидкості заряджання. Ви напевно помічали, що мобільний пристрій заряджається набагато повільніше, коли під'єднаний до настільного комп'ютера або ноутбука через USB, ніж під час під'єднання його до мережевого адаптера https://www.aks.ua/catalog/zaryadnye-ustroistva/. Річ у тім, що порти USB спроектовані таким чином, що USB 1.0 і USB 2.0 підтримують потужність не більше 2.5Вт, а 3.0 - 4.5Вт. При цьому СЗП для телефона матиме потужність 5 Вт, а для планшета - 10 Вт (орієнтовно).

До речі, одиниця електричної потужності виходить множенням струму (ампер) на напругу (вольт). Таким чином, якщо зарядний пристрій має характеристики 5В і 1A, то його потужність становить 5 Вт.

Блок живлення від іншого пристрою

Чи можна зарядити планшет зарядним пристроєм для телефону? Чи можна зарядити телефон за допомогою зарядного пристрою для планшета? У принципі, ви можете використовувати будь-який зарядний пристрій USB, але є один нюанс - якщо потужність ЗП занадто мала, то пристрій не буде адекватно заряджатися. Це часто можна спостерігати, коли планшет підключений до комп'ютера.

Пам'ятайте, що пристрій споживатиме стільки електрики, скільки може витримати. Таким чином, якщо ваш телефон підтримує максимум 5 Вт, а ви намагаєтесь зарядити його за допомогою зарядного пристрою для планшета на 10 Вт, то швидкість заряджання не зросте вдвічі, а залишиться тією самою. Однак більшість телефонів можуть споживати більше енергії, ніж заводський зарядний пристрій може генерувати, тому можете заряджати свій телефон набагато швидше, ніж раніше. Обрати якiсний зарядний пристрiй можна серед продукцii марки Hoco тут https://www.aks.ua/catalog/zaryadnye-ustroistva/brand/hoco.

Що ще я можу зробити?

Наступна пропозиція має також право на життя. Щоб швидше зарядити телефон, вимкніть його під час заряджання або активуйте режим польоту. Телефон не витрачатиме надмірну кількість енергії на додаткові завдання, завдяки чому значно швидше поповнює акумулятор, якого бракує.

Все таки корисно знати, як краще заряджати свої пристрої та розуміти, які зарядні пристрої забезпечують більшу потужність. Завдяки цьому ви зможете оптимізувати швидкість заряджання та скоротити час очікування для повнофункціонального мобільного пристрою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...