• Головна
  • Окупаційна влада Маріуполя оприлюднила чергові списки безхазяйного житла,- ФОТО
18:00, 1 березня

Окупаційна влада Маріуполя оприлюднила чергові списки безхазяйного житла,- ФОТО

Окупаційна влада Маріуполя оприлюднила чергові списки безхазяйного житла,- ФОТО

Цього тижня окупаційна влада Маріуполя оприлюднила чергові списки житла, яке, на їхню думку, є безхазяйним. 

Якщо ваше житло у списку, у 30-денний термін власник квартири має з'явитися з оригіналами документів у так звану адміністрацію. Якщо господарі з якихось причин не з'явилися, то квартира чи будинок  поступово переходить у власність "ДНР".

"У разі не звернення власника до районної адміністрації, зазначені об'єкти будуть передані до "Мінбуду ДНР" для подальшої публікації на офіційному сайті Міністерства про оголошення цих об'єктів безхазяйними",- написано на сайті.

А причин не з'явитися дуже багато: тисячі людей убито, тисячі виїхали в Україну чи країни Європи.

Приїхати на окуповану територію вони можуть лише через аеропорт Шереметьєво, де всі проходять багатогодинну фільтрацію і пропускають далеко не всіх.

Іноді власники роблять довіреності, але це також не завжди допомагає. Тому що зробити довіреність, наприклад в Німеччині, можна в російському консульстві. А в Україні такий документ зробити неможливо.

Ті, хто зробив довіреність, передають документи перевізниками. Але їх не завжди розглядають в адміністраціях без інших оригиналів документів.

Для зняття з безхозу потрібно пред'явити оригінал довіреності, оригінал паспорта довіреної особи та оригінал документів на житло (іноді приймають нотаріально засвідчені копії документів на житло). 

Таким чином Росія просто позбавляє права власності маріупольців, які і так постраждали від "звільнення".

Читайте також: В Маріуполі на місці "Будинку з годинником" окупанти добудовують багатоповерхівку під іпотеку,- ФОТО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь #списки
Спецтема
Складні питання про життя в окупованому Маріуполі і життя тих, кто вимушений був поїхати з міста через війну. Ми не боїмося складних питань. Готові відповідати на будь-які.
live comments feed...