• Головна
  • «Мертвые души». Як Росія буде використовувати померлих у Маріуполі, - ВІДЕО
14:39, 20 лютого
Надійне джерело

«Мертвые души». Як Росія буде використовувати померлих у Маріуполі, - ВІДЕО

Ніхто не знає, скільки людей загинули та померли на окупованих Росією територіях. Ніхто не рахував тих, хто повернувся і знаходиться зараз під російською окупацією. І це прекрасна нагода для окупантів використати ситуацію для перетворення Донеччини на новий  електоральний султанат для Путіна.

Електоральний султанат – це такий термін, який використовують в Росії для позначення регіонів, які дають неприродно високу явку і неприродно високі показники на підтримку Путіна. В деяких випадках таких голосів більше, ніж мешканців регіону. 

Електоральні султанати – це Чечня, Башкортостан, Дагестан та інші. Політологи кажуть, що ці регіони вже вичерпали весь ресурс, і для забезпечення потрібного результату треба більше голосів. Тому у організаторів шоу під назвою «вибори царя» Росії виникла ідея створити нові електоральні султанати на окупованих територіях.

Політолог Дмитро Орешкін зазначає що кожні вибори за царя має проголосувати трохи більше народу, ніж на попередніх. Такі правила гри.  На минулих перевиборах Путіна йому намалювали результат у 76,6%. Це означає, що результат нинішнього року має бути не нижчим за 80% підтримки.

У країні, де 400 тисяч населення вже знищено Збройними Силами України. Ще близько мільйона мешканців залишили країну, досить важко буде забезпечити потрібну явку. Тому ставка робиться на окуповані території.

Перша задача – забезпечення колективного голосування. І це вже робиться.

Друга – використання ресурсу мертвих душ. 

Більше подробиць  - у ВІДЕО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Це фінансова катастрофа. Не зможемо оплачувати житло. Дешевше знайти нереально
53,3%
Будемо шукати інше житло, можливо гуртожиток
7,9%
Важко. Але впораємось
14,4%
Ніяк не вплине. Ми стабілізували свій фінансовий стан
9,0%
Ніяк не вплине. Ми за кордоном і давно від держави нічого не отримуємо
15,4%
#Маріуполь #вибори Путін #Росія
live comments feed...