• Головна
  • У “ДНР” спростили реєстрацію прав на нерухомість. Українські документи приймають у “споконвічному вигляді”
10:27, 20 лютого
Немає можливості перевірити

У “ДНР” спростили реєстрацію прав на нерухомість. Українські документи приймають у “споконвічному вигляді”

У так званій “ДНР” вирішили тимчасово спростити реєстрацію прав на нерухомість. Це стосується українських документів, підтверджуючих право на власність, які були оформлені до 5 жовтня 2022 року, тобто до анексії територій України росією. Зокрема, обіцяють приймати документи українців без перекладу на російську.

Про це пишуть підконтрольні кремлю ЗМІ із посиланням на так зване “управління Федеральної служби державної реєстрації, кадастру та картографії “ДНР”

Зазначається, що технічний паспорт на нерухомість зразка “ДНР” та України буде підставою для державного кадастрового обліку до 1 січня 2025 року. Їхнім власникам не потрібно оформлення технічного плану зразка РФ для кадастрового обліку або реєстрації прав на нерухомість.

“Документи українською, оформлені до вступу “ДНР” до складу РФ, приймаються у споконвічному вигляді”, - стверджують в окупаційній адміністрації.

За їхньою інформацією, якщо заявник не переклав документи російською мовою, це зроблять у територіальному органі. Нотаріальне засвідчення перекладу чи справжності підпису не потрібне. 

Ще одне спрощення окупантів полягає у скасуванні державного мита за реєстрацію прав на нерухомість, що виникли на території “ДНР” до 5 жовтня 2022 року.

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTube

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#окупація #ДНР #нерухомість
live comments feed...