• Маріупольська легкоатлетка здобула срібну нагороду у Сербії, - ФОТО
17:50, 6 лютого
Надійне джерело

Маріупольська легкоатлетка здобула срібну нагороду у Сербії, - ФОТО

4 лютого в сербській столиці Белграді відбувся юніорський чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF), де змагалися спортсмени вікової категорії до 20 років. Срібною нагородою скарбничку збірної України поповнила 17-річна маріупольчанка Марина Ковтунова – атлетка Школи вищої спортивної майстерності, стипендіатка Донецької області.

Про це повідомила Донецька обласна держадміністрація.

У стрибках у висоту Марина показала другий результат – 1,82 м, поступившись фаворитці змагань Анжеліні Топіч із Сербії (1,85 м). Трійку призерок замкнула Ірен Сарабоюкова з Болгарії.

Нагадаємо, Марина Ковтунова у січні поточного року виграла міжнародний турнір у Німеччині також із результатом 1,82 м. Особистий рекорд Марини в стрибках у висоту складає 1,84 м.