• Маріупольчанка Марина Ковтунова виграла міжнародні змагання зі стрибків у висоту
14:10, 10 січня
Надійне джерело

17-річна спортсменка родом з тимчасово окупованого Маріуполя принесла Україні одну з перших міжнародних спортивних перемог у 2024 році. Дівчина є атлеткою Школи вищої спортивної майстерності, а також стипендіаткою Донецької області.

Про це повідомили в Управлінні фізичної культури та спорту Донецької ОВА.

Юна легкоатлетка здобула перемогу у віковій категорії U20: дівчині вдалося досягнути результату в 1,82 м та за спробами обійти суперницю з Німеччини Джоану Герман, яка подолала таку саму позначку. Маріуполька змогла перевершити результати також представниць з Чехії та Нідерландів.

З результатом у 1,82 м легкоатлетка майже наблизилася до свого особистого рекорду в стрибках у висоту, який складає 1,84 м. В Управлінні нагадали, що Марина Ковтунова здобувала міжнародні перемоги й торік: виграла чемпіонат Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій U18 у Туреччині, також стала другою в турнірі “Guldensporenmeeting” у Бельгії.

Міжнародний легкоатлетичний турнір зі стрибків у висоту відбувся 7 січня у німецькій громаді Герцеброк-Кларгольц. Змагання об’єднали атлетів з усіх вікових категорій.