• Головна
  • Рада продовжила дію воєнного стану та мобілізацію ще на 90 діб
13:55, 6 лютого
Надійне джерело

Рада продовжила дію воєнного стану та мобілізацію ще на 90 діб

Сьогодні, 6 лютого, Верховна рада продовжила до 13 травня 2024 року терміни дії воєнного стану та мобілізації.

Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк.

Він нагадав, що це було вже десяте голосування Ради за воєнний стан. 

“Далі підписання Президентом”, - зазначив нардеп.

За закон "Про затвердження Указу президента України "Про продовження строку дії воєнного стану в Україні" (реєстраційний номер 10456) проголосувало 335 народних депутатів України.

Фото: Залізний нардеп/Telegram

В указі, який затверджено законом, сказано, що у зв’язку з тривалою широкомасштабною збройною агресією РФ проти України, на підставі пропозицій РНБО України, продовжено дію воєнного стану в Україні з 5 години 30 хвилин 14 лютого 2024 року строком на 90 діб, тобто до 13 травня 2024 року.

Міністерство закордонних справ України має поінформувати генерального секретаря ООН та офіційних осіб іноземних держав про продовження строку дії воєнного стану в Україні, про обмеження прав і свобод громадян, що є відхиленням від зобов’язань за міжнародним пактом про громадянські та політичні права.

Також народні депутати проголосували за закон "Про затвердження Указу президента України "Про продовження строку проведення загальної мобілізації" (реєстраційний номер 10457). Документ підтримали 323 нардепи.

Фото: Залізний нардеп/Telegram

Передбачено, що у зв’язку з триваючою широкомасштабною агресією Росії проти України та з метою забезпечення оборони держави, підтримання боєздатності ЗСУ та інших військових формувань передбачено продовжити з 14 лютого 2024 року строк  проведення загальної мобілізації на 90 діб. 

Читайте також: Нові правила мобілізації. Що пропонує уряд

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Україна #рф #війна #Рада #воєнний стан #мобілізація
live comments feed...