• Головна
  • Транспорту немає, а начальник є. Стало відомо, скільки заробляють маріупольські чиновники, - ІНФОГРАФІКА
09:00, 1 лютого
Надійне джерело

Транспорту немає, а начальник є. Стало відомо, скільки заробляють маріупольські чиновники, - ІНФОГРАФІКА

Транспорту немає, а начальник є. Стало відомо, скільки заробляють маріупольські чиновники, - ІНФОГРАФІКА

Громадська організація «Ініціативна група Разом» отримала інформацію щодо зарплат керівників комунальних підприємств Маріуполя.

Місто вже два роки окуповане, проте в структурі міського управління досі існують Маріупольське травмайно-тролейбусне управління, КП «Зеленстрой», mEHUB та інші структури. Їхні керівники отримують зарплату, і ця зарплата збільшилась за останній рік практично у всіх, окрім зарплати міського голови Вадима Бойченка.

Керівник організації Максим Бородін зазначає, що відповідь на інформаційний запит щодо зарплат чиновників, який вони надіслали до муніципалітету, очікували довго. По декількох керівниках досі не отримали. 

«Хочу підкреслити: ми не проти високих зарплат. Людина повинна отримувати високу зарплату, якщо результати її роботи приносять багато користі тим, хто її наймає.  В нашому випадку наймач цих посадовців  - ГРОМАДА МАРІУПОЛЯ. 

Але є одна серйозна проблема - більшості маріупольців не зрозуміло ЗА ЯКУ САМЕ РОБОТУ, КОНКРЕТНИЙ ПОСАДОВЕЦЬ отримує таку високу зарплатню на фоні того, що Маріуполь окуповано з початку 2022, - каже Максим Бородин. - От що саме СЬОГОДНІ може робити наприклад директор "МТТУ" Донєв, отримуючи на руки "чистими" більше 70 тис гривень на місяць? При тому що майже весь маріупольський транспорт знищено під час атаки РФії, і підприємство не веде майже ніякої діяльності.

Або директор «Зеленбуду» Кесарев, який отримує "чистими" 55 тис гривень на місяць? Директор є, а «Зеленбуду» немає. Парадокс», - написав Максим Бородін на своїй сторінці у Фейсбуці.

Важливо, що до окупації Маріуполя зарплати чиновників були меншими, а обсяг роботи – набагато більшим.

За інформацією 0629, у 2022 році кількість людей, задіяних в адмініструванні діяльності міськради за межами міста, скоротилась вдвічі. В муніципалітеті зазначали, що меншою кількістю людей доводилось виконувати великий обсяг роботи по створенню центрів допомоги «ЯМаріуполь», розробляти план першочергових кроків з відновлення Маріуполя, робити проєктування тощо. Але станом на зараз всі ці плани вже розроблені.

Тож 0629 звернувся із запитом до міської влади  надати коментар щодо зростання заробітних плат чиновників та обсягу роботи, який вони виконують.

Опублікуємо пояснення муніципалітету на сайті, як тільки отримаємо відповідь.   

Нагадаємо, що з січня 2023 року маріупольський муніципалітет призупинив трудові відносини із вчителями маріупольських шкіл, виплати їм зарплат також призупинені.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вчителі та гроші. Чому педагоги Маріуполя більше не отримують зарплату

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь #влада #зарплати
live comments feed...