Новини компаній
00:43, 30 січня

Який віскі п'ють в Америці

Новини компаній

Віскі — один із найпопулярніших алкогольних напоїв у США. Його історія налічує понад двісті років, і за цей час він зазнав багатьох змін та вдосконалень. В Америці вважають за краще вживати алкоголь місцевих компаній, проте сорти з Шотландії, Ірландії та інших країн не менш популярні. Image

Класичний Bourbon

Найвідоміший напій на основі кукурудзи. Відрізняється солодким та багатим смаком з нотками ванілі, карамелі, дуба та спецій. Асоціюється з високим статусом та витонченістю. Його часто купують у подарунок - можна знайти популярний бренд віскі Wild Turkey в інтернет-магазині .

Rye Whiskey

Житній сорт з гострим, сухим та пряним смаком, що відрізняється ароматом кориці, мускатного горіха та гвоздики. Сподобається поціновувачам складніших і насиченіших напоїв. Найкращими марками вважаються:

  1. Jim Beam;
  2. Woodford Reserve;
  3. Templeton

У Rye Whiskey можна відчути букет пряних трав, чорного перцю та навіть легкі фруктові відтінки.

Single Grain

Віскі, виготовлені з одного виду сировини, зазвичай кукурудзи або пшениці, з додаванням невеликої кількості інших культур. Залежно від пропорцій злаків, що використовуються, смак може бути різним, але, як правило, стає більш легким і нейтральним. Single Grain приваблює всіх, хто хоче відкрити для себе ніжні та витончені сторони алкогольного напою. Серед відомих брендів - Douglas Laing та Method and Madness.

Single Malt

Сорт, який виготовляється з єдиного виду солоду, зазвичай ячмінного, на одній винокурні. Напій має складний, насичений і глибокий смак з нотками злаків, дріжджів, торфу, диму та фруктів. Single Malt підходить тим, хто шукає високу якість та багатогранний букет. Популярні виробники - Noah's Mill та That Boutique-y Whiskey Company.

Tennessee

Напій підпорядковується тим самим стандартам виробництва, що й бурбон, але проходить додатковий процес фільтрації через шар деревного вугілля. Процедура робить віскі м'яким, гладким та солодким, з відтінками ванілі, карамелі, диму та дуба. Сорт приваблює поціновувачів своєю чистотою та вишуканістю. Найвідоміший бренд категорії Tennessee - Jack Daniel's, пляшечку якого можна знайти в маркеті алкогольних штук .

Blended

Купажований тип, що поєднує зерновий та солодовий віскі. Смаковий профіль м'якший, ніж у витриманого алкоголю. Blended зазвичай використовують як основу для коктейлів, оскільки він не заглушує інші інгредієнти. На його популярність також впливає вартість, яка є значно нижчою, ніж у інших типів. Найкращий виробник в Америці - Crazy Charley. Всі різновиди напою надають великий вибір, що задовольняє перевагу смаку та стилю будь-якого цінителя. Америка з її багатою традицією у виробництві та вживанні віскі продовжує радувати якістю своїх пропозицій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...