• Головна
  • Телеканалу МТВ більше не існує, - Іван Завражнов
Блог
18:01, 29 січня

Телеканалу МТВ більше не існує, - Іван Завражнов

Блог
Фото: Іван Завражнов, червень 2006 року

Фото: Іван Завражнов, червень 2006 року

"Назавжди 25. Я відчуваю гостре бажання відновити історичну справедливість щодо телеканалу МТВ, де працював 17 років поспіль",  - пише Іван Завражнов на своїй сторінці у Фейсбуці.

Іван дозволив опублікувати на 0629 свій текст пам'яті чергової втрати Маріуполя. Наводимо його текст без змін і скорочень.

Назавжди 25. Я відчуваю гостре бажання відновити історичну справедливість щодо телеканалу МТВ, де працював 17 років поспіль. Вибачте за очевидну інформацію, але телеканалу МТВ більше не існує. При цьому сьогодні він присутній у двох паралельних реальностях. Як «Рога и копыта» з новим «зиц-председателем» у юридичній площині Україні. Та як YouTube-канал рашистської пропаганди в окупованому Маріуполі.

Що було насправді?

5 березня 1997 року «Маріупольське телебачення» вперше з’явилося у телевізійному етері міста. Через 25 років канал припинив своє існування: 2 березня 2022 року під час бойових дій український Маріуполь був повністю знеструмлений і телевізійна трансляція зупинилася назавжди.

Перші 15 років в етері «Маріупольське телебачення» мало неабияку вагу та часто сприяло вирішенню комунальних та юридичних проблем телеглядачів. Канал МТВ був в опозиції до міської влади, що лякало чиновників. «Четверта влада» допомагала людям добиватися правди.

У 2002-му телевізійне мовлення каналу стає цілодобовим, вже наступного року пересувна телевізійна станція МТВ починає працювати не лише в Маріуполі, а й у всіх частинах України, звідки велися прямі трансляції футбольних матчів Вищої ліги.

2007 року «Маріупольське телебачення» дивує тестовим мовленням на супутнику Hellas Sat 2. 

Після звільнення Маріуполя у 2014 році МТВ презентує щоденне ранкове шоу у прямому етері.

2018-го року відбулася прем’єра документального фільму про промислові міста США – власного виробництва телеканалу.

17 березня 2020 року саме на «Маріупольському телебаченні» стартує перша в Україні телевізійна онлайн-школа для школярів під час пандемії.

Завдяки МТВ вся країна дивилася трансляції хокейних матчів із Маріуполя.

Найвагоміша подія – за півроку до повномасштабного вторгнення «Маріупольське телебачення» отримує довгоочікувану ліцензію на цифрове мовлення від Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Чого не сталося, як гадалося?

Так і не об’єднали МТВ із «Сігмою». І не був зроблений нікому не потрібний ребрендинг. 5 березня – це, як і раніше, день МТВ, що важливо для мене і багатьох причетних.

Ми завжди пам’ятатимемо ці чудові 25 років в етері.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ахметов продав телеканал МТБ (Маріупольське телебачення)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Чого ви чекаєте від прийдешнього 2024 року?
проголосувало 2727 відвідувачів
Лише поганого
10,4%
Аби не стало гірше, ніж є зараз
18,9%
Перемоги
54,7%
Позитивних змін у особистому житті
6,7%
Нічого не чекаю
9,3%
#Маріуполь #МТВ
Спецтема
Лучшие мариупольские блогеры, активные пользователи социальной сети Фейсбук говорят о том, что они думают о Мариуполе, его людях, о жизни, политике и о себе. Без купют, без прикрас. Голая правда жизни.
live comments feed...