• Головна
  • В Маріуполі окупанти хочуть масово знести цілий квартал під забудову. Що буде з мешканцями, невідомо
11:51, 6 грудня 2023 р.

В Маріуполі окупанти хочуть масово знести цілий квартал під забудову. Що буде з мешканцями, невідомо

У Лівобережному районі окупанти вирішили знести купу будинків, щоб нібито побудувати новий квартал. Окупанти вмовляють місцевих жителів на забудову, проте невідомо, чи нададуть їм там нове житло.

Як стало відомо 0629, вчора, 5 грудня, у Лівобережному районі відбулася зустріч місцевих жителів з окупаційною адміністрацією та  генеральним директором будівельної компанії ТОВ «Омакульма» Віолетою Басиною. Маріупольцям розповіли, що планують демонтувати житлові будинки на території обмеженої вулицями Олімпійська, Кузбаська, Таганрозька та провулком Рівненський. Замість будинків городян начебто хочуть реалізувати так званий "проєкт комплексного розвитку території". Містянам обіцяють, що крім будинків побудують дитячі майданчики, дороги та тротуари.

Проте у городян виникла купа питань стосовно майбутньої забудови. Зокрема, забудовник не повідомляє, чи буде то житло соціальне або в іпотеку. Маріупольці побоюються, що з ними вчинять так само, як і з жителями будинку на проспекті Нахімова, 82 або з мешканцями Будинку з годинником.

Нагадаємо, землю, на якій стояв будинок, віддали під іпотеку. Людей просто обдурили. В їхніх паспортах стоїть реєстрація: проспект Нахімова, 82, а окупанти взяли і присвоїли новому будинку, який виріс на котловані демонтованого Нахімова,82, нову адресу – Чорноморський, 1б. І тепер мешканці зруйнованого і знищеного росіянами дому не можуть претендувати на квартири в новобудові. Бо, власне, на якій підставі? Адреси – різні. Хочете жити в цьому будинку -  купуйте квартиру в іпотеку.

Стосовно кварталу у Лівобережному районі, навіть якщо повірити окупантам про компенсаційне житло у майбутній новобудові, невідомо, куди будуть розсіляти людей, поки йде будівництво. І як бути з тими власниками нерухомості, які залишили місто після вторгнення росіян у Маріуполь.

Та чи взагалі можна довіряти  вбивцям, зрадникам, порушувачам міжнародного права, агресорам, які прийшли захоплювати іншу суверенну країну? Вважаємо що ні.

До речі, із відкритих реєстрів про майбутнього російського забудовника "Омалькума" із відкритих відомо тільки що компанія була створена в 2016 році. Компанія займається будівництвом котеджних селищ з власною інфраструктурою. Проте росіяни у відгуках про компанію нарікають, що забудовник не виконує свої обіцянки.

Нагадаємо, що останнім часом у Маріуполі окупанти майже припинили будівництво соціального житла. Натомість, маріупольцям, які з вини росіян втратили нерухомість, окупанти пропонують придбати іпотеку. 

Читайте також:

Будинок з годинником. Окупанти прискорюють темпи будівництва іпотечного будинку на місті демонтованого, - ФОТО

«С паспортом РФ. По законам ДНР». В Маріуполі мітингують мешканці будинку по пр. Нахімова,82 - ВІДЕО

В окупованому Маріуполі з'явилися точки продажу іпотеки. Маріупольці кажуть про "космічні" ціни

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь
live comments feed...