• Головна
  • «С паспортом РФ. По законам ДНР». В Маріуполі мітингують мешканці будинку по пр. Нахімова,82 - ВІДЕО
13:41, 4 грудня 2023 р.
Надійне джерело

«С паспортом РФ. По законам ДНР». В Маріуполі мітингують мешканці будинку по пр. Нахімова,82 - ВІДЕО


«С паспортом РФ. По законам ДНР». В Маріуполі мітингують мешканці будинку по пр. Нахімова,82 - ВІДЕО

Мешканці будинку по проспекту Нахімова, 82 мітингують та звертаються до російського президента, диктатора Путіна з проханням надати їм квартири.

Справа у тому, що будинок на Нахімова, 82 був зруйнований навесні 2022 року. Попри прагнення мешканців зберегти будинок, окупанти вирішили демонтувати його залишки. Маріупольцям пообіцяли, що дадуть їм квартири у будинку, який побудують на цьому місті. Але збрехали.

Ласий шматок землі біля парку в Приморському районі припав до вподоби російському бізнесу, тож землю віддали під іпотеку. Людей просто обдурили. В їхніх паспортах стоїть реєстрація: проспект Нахімова, 82, а окупанти взяли і присвоїли новому будинку, який виріс на котловані демонтованого Нахімова,82, нову адресу – Чорноморський, 1б. І тепер мешканці зруйнованого і знищеного росіянами дому не можуть претендувати на квартири в новобудові. Бо, власне, на якій підставі? Адреси – різні. Хочете жити в цьому будинку -  купуйте квартиру в іпотеку.

Але маріупольці вважають, зо російська федерація порушила їхні майнові права. І тепер вони вимагають від вбивць, задників, порушувачів міжнародного права, агресорів, які прийшли захоплювати іншу суверенну країну, виконання конституції.

Ці маріупольці тримають в руках плакати: «С паспортом  РФ. По законам ДНР». Але вже рік ніяких законів «ДНР» не існує. Окупанти перевели окуповані ними території на закони Російської федерації.

Тож те, що відбувається в окупованому Маріуполі, пояснюється не «поганими законами», а тим, що в Росії не діють жодні закони. «Своих не бросаем – своїх обираем»  - ось що написано на одному із плакатів, який тримає в руках чоловік. 

І це дійсно відповідає логіки російської влади по відношенню до громадян РФ. Що вже казати про громадян України, яких вони підкорили.

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTube

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Так, як тільки звільнять Маріуполь
42,9%
Ні, не збираюсь повертатись. Вже влаштувались на новому місці
17,4%
Вже повернулась (повернувся)
10,0%
Досі не маю відповіді на це питання
29,8%
#Маріуполь

live comments feed...