• Головна
  • Суд зобов'язав Маріупольський виконком розрахуватися з боргами
16:34, 5 грудня 2023 р.
Надійне джерело

Суд зобов'язав Маріупольський виконком розрахуватися з боргами

Суд зобов'язав Маріупольський виконком розрахуватися з боргами

Рішенням Господарського суду Донецької області виконком Маріупольської міської ради повинен сплатити 160 тисяч гривень боргу компанії «Донецьк Екологія ЛТД».

Відповідний наказ опубліковано у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

1 грудня 2022 року виконком у системі Prozorro опублікував тендер. Владі знадобилися послуги проведення стратегічної екологічної оцінки документів державного планування Маріупольської міської територіальної громади. Від виконувача вимагали надати відповідну екологічну оцінку документу, підготувати відповідні повідомлення для ЗМІ а також технічне супроводження громадських обговорень. Результат виконання послуг потрібно було відобразити у звіті.

За результатами тендеру виконувачем обрали ТОВ  «Донецьк Екологія ЛТД». 

Компанія роботу виконала, про що у тендерній документації 26 січня 2022 року опублікували звіт, але гроші підприємці так і не отримали і вимушені були звернутися до суду.

17 жовтня 2023 року Господарський суд Донецької області виніс рішення на користь компанії. Відтепер окрім боргу виконком повинен сплатити 2 957,39 гривень 3% річних, 6 349,67 гривень інфляційних втрат, а також витрати по сплаті судового збору в розмірі 2 684,00 гривень.

Читайте також:

Під час повномасштабної війни маріупольський виконком в два рази збільшив витрати на охорону мера і муніципалітету

На утримання елітних автівок для маріупольського мера з міського бюджета витратили майже півмільйона гривень, - ДОПОВНЕНО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь #влада #суд
live comments feed...