Новини компаній
11:34, 2 грудня 2023 р.

Сервисный центр Apple в Одессе

Новини компаній

Техніка Apple користується великою популярністю у всьому світі та в Україні, в тому числі. Вона характеризується високою якістю, потужністю та довгою експлуатацією. Якщо ви не хочете міняти щороку свій смартфон чи ноутбук, вибирайте Apple. Оскільки технології та функції, якими вони обладнують свої пристрої, залишають далеко позаду інші бренди.

Тепер якісний та надійний сервісний центр Apple з'явився в Одесі, вул. Канатна 75. Якщо вам потрібний ремонт iPhone, MacBook або будь-якої іншої техніки Apple в Одесі, звертайтесь до сервісного центру Apple Lab.

Мережа сервісних центрів Apple Lab має свої представництва у всіх великих містах України, зокрема в Одесі. Apple Lab більше 15 років займатиметься ремонтом та обслуговуванням всього модельного ряду пристроїв Apple.

Який ремонт Apple роблять у сервісному центрі Apple Lab

Сервісний центр Apple Lab надає всі види послуг з ремонту та обслуговування техніки Apple. Немає проблеми, яку могли б не виправити сервісні інженери Apple Lab. Фахівці центру володіють усіма техніками ремонту, мають у своєму арсеналі все потрібне обладнання. Завжди стежать за новинками та тримають руку на пульсі розвитку індустрії ремонту та обслуговування техніки Apple. У Apple Lab надаються такі види послуг:

  • Ремонт iPhone. Найпопулярніший смартфон у світі. Він стильний, надійний та потужний. Найпопулярніший ремонт – заміна скла екрана або дисплейного модуля у зборі, заміна акумулятора. Також досить часто користувачі звертаються для відновлення після контакту з рідиною. Так само в Apple Lab роблять заміну або ремонт мікрофона та динаміків, заміну роз'єму живлення, скла корпусу. Так само тут роблять найскладніші види ремонту, які можуть включати пайку системної плати.
  • Ремонт MacBook. MacBook – надійний та продуктивний ноутбук. Популярними послугами для ноутбука є чищення та заміна термопасти MacBook, заміна дисплейного модуля, ремонт або заміна клавіатури. Оновлення системи, яка може містити заміну накопичувача, збільшення розміру оперативної пам'яті. Так само якщо ваш макбук потребує ремонту роз'ємів, ви також можете звернутися в сервісний центр Apple Lab.
  • Ремонт iMac, MacPro, Mac mini, Apple TV та інших пристроїв Apple звертайтесь до сервісного центру Apple Lab.

З повним списком послуг, а також з їхньою вартістю можна ознайомитись на сайті

Чому варто звертатися до Apple Lab в Одесі

Сервисный центр Apple в Одессе, фото-1

Apple Lab більше 15 років на ринку ремонту техніки Apple. Тут немає випадків, що не ремонтуються. Допоки ремонт буде матеріально рентабельним для користувача, фахівці Apple Lab будуть робити все, щоб відновити функціональність вашого пристрою. Вам слід вибрати Apple Lab, тому що:

  • Тут безкоштовна діагностика.
  • Прозорий та чесний сервіс.
  • Уважне обслуговування.
  • Завжди є всі необхідні запчастини.
  • Гарантія на всі види ремонту до 12 місяців.
  • Якість та надійність ремонту.
  • Широкий спектр послуг.

Шукаєте професійний ремонт Apple в Одесі, звертайтесь до сервісного центру Apple Lab.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Apple Lab #Ремонт iPhone #Сервісний центр apple #Ремонт apple #Ремонт iPad #Заміна акумулятора Iphone #Заміна дисплея iPhone #Ремонт Макбуків #Ремонт Айпадів #Ремонт айфона після води #Remont iPhone
live comments feed...