• Головна
  • Поплічниця «Пєтрухи» очолила телеканал «Мариуполь 24», - ФОТО
Колаборантка
10:16, 22 листопада 2023 р.
Надійне джерело

Поплічниця «Пєтрухи» очолила телеканал «Мариуполь 24», - ФОТО

Колаборантка

Вікторія Терещенко очолила окупаційний телеканал «Мариуполь 24». Про неї відомо, що вона декілька років поспіль працювала на бандита Петра Іванова на прізвисько «Пєтруха», який знаходиться у розшуку з 2014 року за підозрою у фінансування «русской весны» у Маріуполі.

За інформацією маріупольських журналістів, які залишили окупацію, Терещенко обійняла керівну посаду близько трьох місяців тому. До недавнього часу було не відомо, де вона, чим займається, чи пережила блокаду. Але ось тепер вона з’явилась на телеекрані у якості керівниці «Мариуполь 24».

Поплічниця «Пєтрухи» очолила телеканал «Мариуполь 24», - ФОТО, фото-1

Терещенко починала свій «творчій шлях» у рекламних відділах маріупольських телеканалів. Працювала керівницею відділу рекламу, заступницею директора телерадіокомпанії ТВ-7. Але потім бандит Петро Іванов, який окрім того, що контролював місцевий криміналітет, очолював місцеве відділення Партії регіонів, запросив Вікторію Терещенко очолити сайт «Мариупольськие новости». Терещенко стала його директоркою і головною редакторкою, не написавши до цього моменту жодної статті.

Це не зупинило талановиту маріупольчанку на шляху до успіху. 

Після початку «русской весны», Терещенко не приховувала своїх антиукраїнських поглядів. Вона систематично їздила в окупований Крим і розповідала всім, яке прекрасне життя влаштували окупанти для кримчан. Не приховувала своїх зв’язків із «Пєтрухою» попри те, що той вже переховувався від правоохоронних органів.

Але формально вона переоформила сайт «Мариупольськие новости» на себе і стала офіційно його власницею. Паралельно її запросили на роботу до телеканалу МТБ. Тож спочатку Терещенко очолила маріупольську службу новин телеканалу, а потім стала головною редакторкою соціальних програм на телеканалі МТБ.

Останній сюжет, який Терещенко зробила після початку повномасштабного вторгнення, стосувався комунальних платежів під час бойових дій. Платити чи не платити комуналку – ось про що розповідала Терещенко.

А 26 лютого на телеканалі вийшов сюжет Вікторії Терещенко про те, що в Маріуполі немає паніки, всі працюють, всі молодці.

Тривалий час про Вікторію Терещенко не було інформації. Деякі маріупольці розповідали, що бачили журналістку у Криму. Чим вона там займалась, не відомо. Принаймні в її соціальних мережах про цей період немає повідомлень.

І ось раптом Терещенко засвітилась у якості керівниці телеканалу «Мариуполь 24». 

Поплічниця «Пєтрухи» очолила телеканал «Мариуполь 24», - ФОТО, фото-2

Нагадаємо, що цей канал починав створювати інший колаборант, Андрій Кіор. Саме Кіор збирав людей і техніку по всьому місту, намагаючись запустити у роботу телеканал. Назва каналу спочатку була «Новий Маріуполь». Проте вже влітку у Маріуполь приїхали пропагандисти із телеканалу «Санкт-Петербург» і відсторонили Кіора від роботи над запуском каналу. Вони відкрили не окремий канал, а філію так званого «Першого республіканського» ТБ із Донецька, поставили своїх людей у керівництво.

Яким чином Терещенко вдалось заслужити довіру російських пропагандистів, ми не знаємо, але не виключаємо, що спонсором працевлаштування став її колишній друг і бізнес-партнер Петро Іванов, який повернувся у місто після початку окупації Маріуполя.

Нагадаємо, що співпраця з окупантами загрожує кримінальним строком від 3 до 15 років позбавлення волі із конфіскацією майна. 

Більше про колаборантів та зрадників ЧИТАЙТЕ У СПЕЦТЕМІ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Так, як тільки звільнять Маріуполь
42,9%
Ні, не збираюсь повертатись. Вже влаштувались на новому місці
17,4%
Вже повернулась (повернувся)
10,0%
Досі не маю відповіді на це питання
29,8%
#Маріуполь
Спецтема
Щоб зрадники, брехуни і колаборанти, які так радісно і впевнено паплюжать рідну країну, не загубились після нашої перемоги, а відповіли перед судом згідно з законом про колаборацію, ми розпочинаємо нову рубрику. Присвячена вона буде сепаратистам і колаборантам нашого регіону. Мета цієї рубрики одна: ідентифікувати зрадників і «сочувствующих».
live comments feed...