• Головна
  • Звернення до маріупольців: не забувайте, хто наш головний ворог, - Халабуда
10:53, 6 вересня 2023 р.
Надійне джерело

Звернення до маріупольців: не забувайте, хто наш головний ворог, - Халабуда

Волонтер Андрій Гежа пішов на фронт. Останній рік він на базі маріупольської «Халабуди», волонтерського хабу, який релокувався до Черкас, ремонтував дрони для військових. «Халабуда» продовжує працювати, рятувати і головне станом на зараз – допомагати нашій армії перемогати. На місце маріупольця Андрія Гежи прийдуть інші, які підхоплять справу. Але збір на ремонт дронів дл ЗСУ набагато повільніше просувається, ніж коментарі про фільм «Юрик».

Саме на це вказують волонтери.

«Відверто, трохи сумно дивитися на збір, в якому в день надходить 100 грн. При тому за той самий день ми можемо полагодити до пʼяти дронів, загальна вартість яких більше півмільйона. 

Ми захоплюємося згуртованістю маріупольців проти спільної проблеми (викривлення реальних подій у горезвісному фільмі «Юрик» - ред. 0629) і нагадуємо, що в нас є і ще одна проблема - ворог, який щодня не тільки шкодить наші дрони, але й вбиває наших військових. Ці дрони потрібні, щоб зберегти життя нашим хлопцям та дівчатам. Не колись, а прямо зараз».

Волонтери «Халабуди» додають, що було б дуже круто, якщо інформація про збір на ремонт дронів набирав стільки ж репостів серед маріупольців, як новини по фільм.

Ось тут посилання на «Банку» - збір коштів на ремонт дронів для ЗСУ.

А ось тут радимо почитати історію про чудового маріупольця, справжнього патріота України Андрія Гежу, який після того, як вибрався з блокадного Маріуполя, рік ремонтував дрони, а зараз пішов на фронт: Крила надії. Андрій Гежа з Маріуполя “лікує” поранені дрони у Черкасах, - ФОТО

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTube

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь #дрони #Юрик
live comments feed...