• Головна
  • В окупованому Маріуполі актори-зрадники навчатимуть дітей
13:43, 4 вересня 2023 р.

В окупованому Маріуполі актори-зрадники навчатимуть дітей

У Маріуполі окупанти вирішили "возродить школьные театры" і для цього залучать колишніх акторів драмтеатру.

В окупаційній адміністрації заявили, що перш ніж розробити програму навчання театральній справі та стати кураторами шкільних театрів, маріупольські актори проводили зустрічі зі школярами, показували їм свої спектаклі, спілкувалися з освітянами.

Дітей хочуть навчати акторській майстерності, сценічній промові та руху, а також розкажуть історію театру.

Можемо лише припустити, що актори, які погодилися працювати на окупанта, не розкажуть юним маріупольцям правду про трагедію Маріупольського драмтеатру.

Ці люди, які б мали своєю роботою доносити до суспільства загальнолюдські цінності і безцінність людського життя, зрадили не тільки свою країну, зголосившись на співпрацю з ворогом – вони в першу чергу зрадили своїх загиблих колег, їхню пам’ять, приставши на служіння вбивцям.

Нагадаємо, що російська армія скинула авіаційну бомбу на дах драматичного театру 16 березня 2022 року. В цей час в театрі переховувались близько 1000 мирних мешканців. Точна кількість загиблих досі невідома.

Читайте також: Маски зірвані. Справжні лицедії Маріупольського драматичного театру в гіршому сенсі цього слова, - СПИСОК, ФОТО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь
live comments feed...