• Головна
  • Шоу почалось. В Маріуполі окупанти перетворили голосування для маломобільних у примусове голосування на вулицях
11:34, 4 вересня 2023 р.
Надійне джерело

Шоу почалось. В Маріуполі окупанти перетворили голосування для маломобільних у примусове голосування на вулицях

Шоу почалось. В Маріуполі окупанти перетворили голосування для маломобільних у примусове голосування на вулицях

Як вже повідомляв 0629, в Маріуполі розпочалось незаконне попереднє голосування у рамках виборів у держдуму Російської Федерації. Основні дні фейкових виборів  - це 8-10 вересня. Попереднє голосування окупанти проводять вже зараз  для тих, хто фізично не має можливості прийти на виборчі дільниці. Але це лише привід. В Маріуполі окупанти почали ходити вулицями приватного сектору, стукають у квартири і просять людей прямо на місці поставити галочку у бюлетені.

«По вулицям їздить машина (звичайна легковушка), де можна проголосувати. Кажуть, просто пишуть список охочих і видають їм бюлетені. Перед машиною по дворах ходить і запрошує голосувати військовий з автоматом», - ось як описує ситуацію з виборами маріупольчанка К.

Схожа ситуація і в багатоквартирній забудові. Автомобіль під охороною озброєних людей приїжджає у двори. Так звані члени пересувних дільниць пристають до людей з пропозицією проголосувати.

При цьому більшість маріупольців, з ким переговорив 0629, констатують, що ніякої інформації про вибори вони не мають. Рекламних листівок, плакатів в місті майже немає.

Шоу почалось. В Маріуполі окупанти перетворили голосування для маломобільних у примусове голосування на вулицях, фото-1

Деякі обличчя на стінах будинків розклеєні, але ж на виборах просять віддти голос за партію, тож деякі люди розгублені і не хочуть ніяких виборів, а дехто віддає голос аби за кого, «бо головне, що в росії».

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTube

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь
live comments feed...