• Головна
  • У Дніпрі закінчили ремонт гуртожитку для переселенців з Маріуполя, - ФОТО
18:05, 22 серпня 2023 р.
Надійне джерело

У Дніпрі закінчили ремонт гуртожитку для переселенців з Маріуполя, - ФОТО

У Дніпрі в гуртожитку для Маріупольців завершений ремонт: зроблено утеплення, завершено будівництво дитячого майданчика та укриття.

Як повідомляє Маріупольська міська рада, це перший проєкт в Україні, який зробив з гуртожитка університету сучасне соціальне житло для маріупольських переселенців.

У Дніпрі закінчили ремонт гуртожитку для переселенців з Маріуполя, - ФОТО, фото-1

Допомогли у цьому Маріупольській міській раді партнери проєкту – Уряди України та Франції, Міжнародна організація з міграції (МОМ), ГО "Проліска" та SCM.

У Дніпрі закінчили ремонт гуртожитку для переселенців з Маріуполя, - ФОТО, фото-2

Ремонт цього гуртожитку дав старт пілотному проєкту "ЯМаріуполь. Житло". Такий підхід є найбільш швидким способом забезпечити родини соціальним житлом. Завдяки нашим партнерам ми можемо поетапно реалізовувати даний проєкт та забезпечувати соціальним житлом більше маріупольців", - зазначив мер Маріуполя Вадим Бойченко.

Всього у гуртожитку проживають 35 маріупольських родин (127 чоловік). Серед них – багатодітні сім’ї, родини у складі яких є люди з інвалідністю, військовослужбовці. 

Маріупольці зможуть користуватися житлом до кінця дії військового стану плюс рік після того. Потім відремонтована будівля повернеться до власника – університету.

35 млн грн. (джерело – бюджет маріупольської територіальної громади) було витрачено на реконструкцію будівлі, яка включала не тільки косметичний ремонт, а і повну заміну комунікацій, освітлення, системи опалення, ремонт даху.

Ще близько 3 млн грн. (субвенція з державного бюджету) знадобилось на придбання всіх необхідних меблів. Донори допомогли з обладнанням для кухонь, вбиралень, душових, їдалень, коворкінгу, дитячої кімнати.

Також Міжнародна організація з міграції виявила бажання профінансувати облаштування підвалу в цілях безпеки і дворову територію.

У Дніпрі закінчили ремонт гуртожитку для переселенців з Маріуполя, - ФОТО, фото-6

В гуртожитку: 1 повноцінна квартира, 16 двокімнатних номерів та 18 однокімнатних. Окрім кімнат, маріупольці отримали коворкінг, пральню, кухню, дитячу залу та кабінет психолога.

Наразі у Дніпрі ремонтуються ще два гуртожитки на 360 маріупольських сімей.

Читайте більше по темі: В Дніпрі відкрився перший соціальний гуртожиток для маріупольців, - ФОТО ВІДЕО

Про тимчасове житло для маріупольців та математику. Підсумки дня, - ВІДЕО

Житло для маріупольців. Що запропонувала міськрада

Маріупольський муніципалітет більше не буде розпорядником грошей на реконструкції гуртожитків

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь #переселенці #житло
live comments feed...