• Головна
  • Для чого потрібні центри "ЯМаріуполь". Маріупольців просять пройти опитування
14:00, 22 серпня 2023 р.
Надійне джерело

Для чого потрібні центри "ЯМаріуполь". Маріупольців просять пройти опитування

19 серпня у депутатському корпусі Маріупольської міської ради пройшов онлайн черговий "День депутата", на якому у тому числі обговорювалася діяльність центрів допомоги маріупольцям "ЯМаріуполь".

За словами депутата Маріупольської міськради Максима Бородіна, на онлайн-зустрічі були присутніми 17 депутатів з 54.

Тобто не було й третини. По-друге більшість присутніх складно зараз назвати представниками маріупольців, бо в першу чергу вони представляють інтереси свого формального роботодавця Вадима Бойченко. Тому в останній час на засіданнях майже повний "одобрямс" і мовчання за рідким виключенням", - написав Бородін на своїй Фейсбук-сторінці.

Під час засідання Максим Бородін підняв питання ефективності центрів "ЯМаріуполь". Заступниця міського голови Маріуполя Олена Парамонова відповіла, що центри існують для того, щоб допомогти людям повернутися до життя та створити їм умови для спілкування.

Тому в центрах "ЯМаріуполь" вони (ред. - маріупольці), отримуючи набор (ред. - продуктовий), мають змогу побачити знайомі обличчя і знайти собі друзів для спілкування. Центри "ЯМаріуполь" - це спільноти для людей, для їх спілкування, для їх можливості, підтримки і для їх повернення у свій психологічний стан", - пояснила місію центрів Олена Парамонова.

Щоб почути думку маріупольців, ГО "Ініціативна група "Разом!", до якої входить Бородін, створила опитування, де кожен може розповісти про свій досвід взаємодії з центрами "ЯМаріуполь" та запропонувати свої ідеї покращення роботи центрів.

Посилання на опитування.

Для чого потрібні центри "ЯМаріуполь". Маріупольців просять пройти опитування, фото-1

Центри "ЯМаріуполь" значною мірою фінансуються з бюджету Маріуполя, левова частка (більше 70%) якого – це податки, які місто отримує від військових частин, які юридично зареєстровані в Маріуполі.

Нагадаємо, що у травні цього року Максим Бородін запропонував керівництву центрів "ЯМаріуполь" замість продуктових наборів закуповувати у будь-якій продуктовій мережі сертифікати на придбання продуктів, щоб маріупольці самі мали можливість піти у супермаркет і купити саме ті продукти, які їм потрібні. На що отримав відповідь, що людей усе влаштовує.

Читайте також: Сертифікати чи продуктові набори? Як покращити допомогу маріупольцям

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTube

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЯМаріуполь #допомога #опитування
live comments feed...