• Головна
  • Командир "Азову" звернувся до українців. Текст
17:09, 16 серпня 2023 р.
Надійне джерело

Командир "Азову" звернувся до українців. Текст

Командир "Азову" звернувся до українців. Текст

Денис Прокопенко, командир полку спеціального призначення Національної гвардії України "Азов", звернувся до українців. Закликав відставити в сторону суперечки і вступати до лав Збройних Сил України.

Текст звернення він розмістив на своїй сторінці у Фейсбуці. Публікуємо звернення без скорочень.

«Азов» безсмертний і великий сам по собі, я що не роблю, подібно до краплі падаючої в море.

Пишу без будь-якої претензії на славу та похвалу, а лише з вдячності всім, хто підтримував нас у скрутну хвилину і продовжує це робити донині. 

Я проти культу особистості. Глибоко переконаний у тому, що армія — це командна робота, а ми сильні настільки, наскільки сильний наш найслабший солдат, і ніхто не зможе мене в цьому переконати.

Для багатьох з нас — це набагато більше ніж робота: це життєвий шлях, наповнений труднощами, випробуваннями і боротьбою, не лише з ворогом, а насамперед із самим собою. 

Заслуги і досягнення «Азова» — це заслуга кожного солдата, живого та полеглого, які звеличивши спільне над особистим, як справжні професіонали, не рахуючись з власним часом, повністю віддаючись своєму поприщу – поклали власне життя на вівтар незалежності. 

Моє серце, душа та плоть належать «Азову». Я солдат, а не політик. Тому поки в країні триватиме війна, мене мало цікавлять будь-які інші напрямки діяльності, окрім військової справи. 

Основні зусилля будуть спрямовані на комплектування підрозділу та на бойову підготовку бригади «Азов»,  для подальшого виконання поставлених бойових завдань.

Долучайся до лав бригади спеціального призначення «Азов»!

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTube

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Азов #Маріуполь #Редіс #Прокопенко
live comments feed...