• Головна
  • У Маріуполі окупанти проводять поквартирний обхід. Шукають безхазяйне житло
15:36, 9 серпня 2023 р.
Надійне джерело

У Маріуполі окупанти проводять поквартирний обхід. Шукають безхазяйне житло

У Маріуполі представники окупаційної адміністрації розпочали перевірку мешканців багатоквартирних та приватних будинків.

Про це 0629 повідомили маріупольці, які мешкають в окупації.

За їхніми словами, від маріупольців вимагають документи на право власності житла та змушують зареєструвати нерухомість у єдиному державному реєстрі нерухомості (ЕГРН , - рос.)

Тим, хто не може подати документи на житло, загрожують виселенням.

"Скоро зима, у місті ще дуже багато людей, які залишилися без житла. До того ж є будівельники із Середньої Азії, яких теж потрібно десь розміщувати, адже самі маріупольці дуже неохоче надають їм в оренду своє житло, що вціліло. Цілком можливо, що зараз влада (окупаційна адміністрація, - ред.) активізувалася і шукає житло, що порожнє, в яке можна когось поселити", - припускає маріупольчанка Оксана С.

З 1 січня 2023 року на території так званих нових регіонів Росії (окупованих територій, - ред.) Росреєстр почав вести облік нерухомості. Відомство ставить об'єкти нерухомості у цих регіонах на кадастровий облік та починає видавати виписки з Єдиного державного реєстру нерухомості. Для цього потрібні правовстановлюючі документи. Окупанти заявляють, що таким чином хочуть захистити правовласників від шахрайських дій із боку третіх осіб.

Читайте також: 

Окупанти похвалилися, що відновили 1300 будинків. Яка насправді ситуація с пошкодженим житлом у Маріуполі

Росіяни скуповують дешеві квартири в окупованому Маріуполі, - BBC

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь
live comments feed...