• Головна
  • Або в гуртожиток, або на вулицю. В Маріуполі окупанти примусово виселяють людей з будинку, - ДОКУМЕНТ
09:54, 4 серпня

Або в гуртожиток, або на вулицю. В Маріуполі окупанти примусово виселяють людей з будинку, - ДОКУМЕНТ


Окупанти хочуть знести ще один будинок у Приморському районі на вулиці Інтернаціональній. Жителям будинку пропонують переселятися у гуртожиток.

Про це повідомив радник мера Петро Андрющенко.

За його словами, недавно мешканці будинку отримали повідомлення, у якому їм пропонують до кінця липня залишити будинок, бо він "небезпечний для проживання".

Якщо маріупольцям більше немає де жити, їм пропонують тимчасове житло з так званого маневреного фонду за адресою Нахімова, 7. По суті, це - гуртожиток. Тих, хто раптом не хоче виїжджати, окупанти виселятимуть примусово. 

"Будинки йдуть під знесення, найгірше - під програму іпотеки. То панькатись або шукати варіанти ніхто не буде. Доречі, про нові квартири вже ніхто не згадує в окупаційної адміністрації. Це звучить як “становитесь в квартирную очередь”. Тобто в перекладі на людську - ніколи", - зазначив Андрющенко.

Зазначимо, що останнім часом окупанти все частіше залишають людей без житла. Будинок зносять, а на його місці будують новий, але квартири у ньому пропонують придбати в іпотеку. Подібна історія трапилася з мешканцями будинку на проспекті Нахімова, 82. Нагадаємо, будинок був спалений окупантами в березні 2022 року. Люди, які вижили, втратили свої домівки. Переважна більшість з них орендувала вціліле житло, чекаючи і сподіваючись на отримання квартири у відбудованому будинку, але ні. Цей будинок окупанти віддали приватному забудовнику, і тепер той пропонує маріупольцям купити собі житло в іпотеку.

Детальніше про це читайте у матеріалі 0629 Хто вкрав будинок на Нахімова, 82 у маріупольців, і чи мають шанс люди отримати квартири від окупанта, - ФОТО

Читайте також:

Будинок з годинником в центрі Маріуполя окупанти віддають під іпотеку, - ФОТО

Бунт на кораблі, - ВІДЕО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь

live comments feed...