• Головна
  • Підприємці із Маріуполя показали, яке сучасне обладнання придбали для своєї "Нової кухні", - ВІДЕО
16:16, 14 липня 2023 р.
Надійне джерело

Підприємці із Маріуполя показали, яке сучасне обладнання придбали для своєї "Нової кухні", - ВІДЕО

Підприємці із Маріуполя показали, яке сучасне обладнання придбали для своєї "Нової кухні", - ВІДЕО

Марія та Сергій Бубнови, які в Маріуполі мали власне підприємство з виготовлення напівфабрикатів, Азовська фабрика-кухня, розпочинають все з нуля у Славутичі. Нещодавно вони показали, яке складне і сучасне обладнання замовили для реалізації проєкту "Нова кухня".

Вони спеціально замовляли розробку цієї лінії під потреби нового виробництва з виготовлення готових до вжитку супів та борщів.

"Це автоматичний комплекс дозування на 48 зважувальних елементів. 

Для того щоб в кожному пакеті супу була однакова кількість овочів, м’яса, бульону необхідно ретельно все вирахувати та зважити. 

Цього можна досягти виключно автоматизованим обладнанням. Нагадую, що на зміну ми можемо випускати від 4000 порцій. Тепер ви бачите за допомогою якого обладнання.

На відео бачите випробування нашого обладнання, яке ще знаходиться у виробника. Ми контролюємо весь процес виробництва обладнання в реальному часі. Саме цей  комплекс дозування до нас буде доставлятися морем з іншої країни.

Придбання такого дороговартісного обладнання стало можливим завдяки  Проєкту USAID "Економічна підтримка України", повідомила Марія Бубнова.

Нещодавно вона дала розгорнуте інтерв'ю маріупольчанці Олені Поповій. Розповіла про те, як розпочинався родинний бізнес, які складнощі були.

Пропонуємо вам подивіться це відео.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь #Бубнови #НК #Нова кухня
live comments feed...