• Головна
 • Імплантація зуба за одне відвідування
19:15, 30 червня
Новини компаній

Імплантація зуба за одне відвідування


Стоматологія – один із найпрогресивніших напрямів у медицині, де розвиток продиктований насамперед потребою та попитом. Однією з революційних методік у стоматології стало протезування зубів по одномоментному протоколу, тобто. імплантація за одне відвідування. Це альтернативна методика класичній двоетапній імплантації. Але на відміну від неї, при одномоментній, установка штучного кореня здійснюється в день видалення зуба.

Як проводиться миттєва імплантація зуба (за один візит) у стоматології Verno («Вірно») у м. Харків – розкажуть лікарі клініки.

Переваги імплантації, що виконується за один етап

Безперечно, найважливішим для пацієнта є економія часу. Але це не єдина перевага «швидкої» імплантації:

 • Економимо час. Для імплантації потрібен один візит до лікаря. Перший візит – це обстеження та складання плану лікування, а ось для самого оперативного втручання знадобиться лише одне відвідування.

 • Низький травматизм. У цій методиці розтин ясен не проводиться, тому відсутні шви, пацієнт відчуває менше дискомфорту, у тому числі психологічного.

 • Коротка реабілітація. Обсяг втручань менший, отже, і відновлення відбувається швидше.

 • Скорочення витрат. Матеріальні витрати менші, як і час лікування.

 • Збереження жувальної функції. Імплант встановлюється безпосередньо після видалення, тому зберігається об'єм кісткової тканини.

 • Гарна остеоінтеграція. Імпланти, які встановлюються у день видалення зуба, приживаються краще, ускладнень виникає менше.

Вже в день операції ви зможете повернутися до звичного способу життя лише з невеликими обмеженнями.

Як проводиться імплантація за одне відвідування

Установка імпланту за один візит – це протезування, показаннями якого є відсутність одного або декількох зубів. Проводять імплантацію у бічному чи фронтальному відділах. Найчастіше для цього вибирають імпланти з дрібним різьбленням, що дозволяє зберегти мікроциркуляцію і зробити втручання більш щадним.

Імплант встановлюється відразу після видалення зуба:

 • проводиться місцеве знеболювання, а за необхідності втручання може проводитись у стані медикаментозного сну (седації);

 • видаляється зуб, дома якого буде встановлено імплант;

 • якщо видалення було проведено раніше, то в ясна виконується прокол;

 • у кістку через лунку вкручують імплант із титану (штучний корінь);

 • встановлюється абатмент, на якому фіксується тимчасова пластикова коронка.

Після того, як імплант приживеться повністю, замість пластикової коронки буде встановлено постійну.

На етапі складання плану лікування проводиться обстеження, яке включає проведення аналізів, комп'ютерну томографію (КТ), виготовлення зліпків виготовлення коронок. Після встановлення імпланта піддавати його жувальному навантаженню можна за кілька годин.

Висновки: класична та одномоментна імплантація

Отже, по-перше, імплантація за одне відвідування дозволяє запобігти атрофії кістки та деформації зубного ряду. По-друге, косметичний дефект, що виник внаслідок видалення зуба, усувається відразу під час операції, тобто. на день встановлення імпланта. По-третє, за одномоментної імплантації, тобто. Тієї, яка виконується в одне відвідування, немає необхідності в свердлінні кістки.

Пацієнт продовжує жити у звичайному для нього ритмі. Вже наступного дня після операції він повертається до звичного життя, а оточуючі не помічають змін. Єдине, що має турбувати вас, це вибір правильної стоматологічної клініки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Останні новини
live comments feed...