• Головна
  • Брехун на ім’я Бєлобоков. Як маріупольський атлет перетворився на «спортсмена Моргуна», - ФОТО
09:45, 28 червня
Надійне джерело
Колаборант

Брехун на ім’я Бєлобоков. Як маріупольський атлет перетворився на «спортсмена Моргуна», - ФОТО


Історія Олександра Бєлобокова розпочалась в 2018 році, коли він вирішив взяти участь у «Іграх нескорених», захищаючи честь України. Він завоював золоту, срібну медалі та перше місце для української збірної. Це були змагання, де брали участь бійці з різних країн, які отримали серйозні бойові травми. Проте після цієї перемоги група волонтерів, військових заявила, що Бєлобоков отримав побутові травми і брати участь у Іграх не має права. І з цього моменту і розпочалась серія брехні.

Олександр Бєлобоков прийшов в редакцію 0629 особисто, разом з дружиною Тетяною, щоб дати пояснення щодо ситуації. І ось що він розповів.

Брехун на ім’я Бєлобоков. Як маріупольський атлет перетворився на «спортсмена Моргуна», - ФОТО, фото-1

«В 2014 році пішла інформація про те, що об'єднуються люди, які незадоволені тим, що Україна почала розділятися. Там я познайомився з Марією Подибайло та іншими людьми. Там же я зустрів людину, з якою раніше тренувався. Я поговорив з ним і він сказав що ми поспілкуємось пізніше, а поки що краще мені тут не з'являтися. Ми почали із ним працювати. Він привернув мене до одного завдання, на яке ми виїхали разом.

Там щось пішло не так і сталася травма. Я довго лікувався. Травма була настільки сильна, що мені дали довічну інвалідність. Потім відновлювався, не падав духом, і були люди поряд, які мене підтримували. 

 Ще до військових подій я познайомився на одному із змагань із хлопцем Євгеном. Тренувались, змагалися та переписувалися у соцмережах. Коли все це сталося, він розповів і про ці Ігри. Я погодився, зв'язався зі своїм командиром і дали мені добро. Почав збирати документи, відбувся відбірковий тур. Виявився найкращим в Україні. Потрапив до команди, поїхав на чемпіонат світу до Австралії. Там я двічі підняв прапор України та задоволений своїми здобутками, що міг навіть у такій ситуації прославити нашу країну. Я гордий, що став учасником цих змагань.

Я не військовий і ніколи не був. Я був спортсменом. Мені запропонували і я погоджувався. Це був початок тих подій, коли все тільки-но почалося в місті. Є ті з військового боку, хто обурюється, що нібито мене не знає. А мене не треба знати. Якщо хтось прийшов у 2016 році (в армію.- прим. ред) коли все втихомирилося і було зрозуміло де “білі”, а де “червоні” і тепер вони розповідають... Зі мною все сталося у 2014 році і тоді взагалі було не зрозуміло, що з Маріуполем буде, і стан був не зрозумілий, половина будівель захоплена.

Що я можу сказати про своє завдання?  Орієнтувався біля початку. Тобто моя команда мала завдання одне, а я орієнтувався на місцевості і якісь операції там робив. Справа в тому, що був підписаний документ, щоб про такі тонкі моменти і точності не говорити. Документ про нерозголошення. Ведеться слідство. Можете звернутися з офіційним запитом до поліції. Якщо я почну це все "вивертати", як би воно проти мене не було».

А потім лікар-травматолог із маріупольської лікарні розповів журналістам, що травма Бєлобокова – це звичайна побутова травма. Спортсмену руку відірвало двигуном катера під час відпочинку. І Бєлобоков так образився на лікаря, що звернувся до ГО "Українська Гельсінська спілка прав людини", яка допомогла відсудити у лікарні, де працював лікар-травматолог, 100 тисяч гривень.

Проте суд покарав лікарню не за брехню, а за розкриття лікарської таємниці. 

Бо правда полягала в тому, що Олександр Бєлобоков збрехав задля участі у змаганнях. 

А тепер він бреше знову, виступаючи на змаганнях вже за російську федерацію.

Днями гауляйтер Маріуполя Олег Моргун назвав Олександра Бєлобокова «нашим спортсменом», тобто денеерівським.

Брехун на ім’я Бєлобоков. Як маріупольський атлет перетворився на «спортсмена Моргуна», - ФОТО, фото-2

«Наш спортсмен занял 1 место в своем классе, улучшил свой результат на 17 см, показав результат 15 м 92 см в толкании ядра, и укрепился в Мировом рейтинге на 1 месте. Поблагодарил Александра за его вклад и работу по популяризации спорта среди подрастающего поколения и пожелал чемпиону новых достижений. Россия - страна сильных людей», - написав Олег Моргун.

Нагадаємо, що як вже розповідав 0629, Олександр Бєлобоков зустрів повномасштабну війну в Маріуполі. Вижив під час блокади, а коли це стало можливо – виїхав в окупований Донецьк. Там він довго переховувався, а потім вийшов із тіні і став співпрацювати з окупантами, виступати на російських змаганнях і славити «ДНР» та росію.

Правда, більше він на Ігри нескорених не поїде, на Олімпіаду також, бо росіянам заборонили брати участь у змаганнях. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Александр Белобоков лично рассказал, как получил ранение под Мариуполем, - ФОТО

Мариупольский спортсмен Белобоков отсудил 100 тысяч грн. компенсации у больницы, - ФОТО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Знаю, хто крав моє майно. Кожен - відповість. Все своє поверну
32,5%
Ставлюсь до людей, які крали, з розумінням. Співчуваю їм
9,2%
Мені байдуже до речей. Що пропало - то пропало. Всіх пробачаю
10,8%
Не буду повертатись в Маріуполь
13,8%
Не знаю, як я буду діяти. Немає у мене відповіді на це питання
33,6%
#Маріуполь
Спецтема
Щоб зрадники, брехуни і колаборанти, які так радісно і впевнено паплюжать рідну країну, не загубились після нашої перемоги, а відповіли перед судом згідно з законом про колаборацію, ми розпочинаємо нову рубрику. Присвячена вона буде сепаратистам і колаборантам нашого регіону. Мета цієї рубрики одна: ідентифікувати зрадників і «сочувствующих».

live comments feed...