• Головна
  • В Маріуполі окупанти оприлюднили список комерційних об'єктів, які хочуть привласнити. Серед них ЦУМ та ДОСААФ, - СПИСОК
14:36, 21 червня
Немає можливості перевірити

В Маріуполі окупанти оприлюднили список комерційних об'єктів, які хочуть привласнити. Серед них ЦУМ та ДОСААФ, - СПИСОК


Окупаційна адміністрація Маріуполя оприлюднила додатковий список так званих "безхазяйних" комерційних об'єктів. У списку 52 будівель, які перейдуть до загарбників, якщо їх володарі не доведуть право власності.

"Для підтвердження права власності на зазначені об'єкти їх власникам протягом місяця з дня публікації інформації необхідно звернутися до відділу організації торгівлі та побутових послуг адміністрації Маріуполя з документами, що встановлюють право", - пояснюють в окупаційній адміністрації.

Окупанти також попереджають, що за відсутності підтвердження права власності у зазначений термін дані комерційні об'єкти відповідно до норм чинного законодавства можуть бути передані до муніципальної власності.

До цього 7 червня так званий «відділ організації торгівлі та побутових послуг міської адміністрації» оприлюднив список з 1234 об'єктів, які мають ознаки безгоспності та в яких не ведеться ніяка діяльність.  

Нагадаємо, у травні 223 року ватажок терористичної організації "ДНР" Денис Пушилін визначив, як перевести так зване "безхазяйне" майно на окупованій території Донецької області до муніципальної власності псевдореспубліки.

Читайте також:

Пушилін встановив правила переводу "безхазяйного" житла маріупольців у власність "ДНР"

Окупанти оприлюднили список приватних будинків, які хочуть «націоналізувати», - СПИСОК

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь

live comments feed...