• Головна
  • Злякалася. Російська дитяча омбудсманка, яка дякувала путіну за всиновленого хлопця з Маріуполя, заявила, що всиновлення українських дітей в росії немає, - ВІДЕО
12:17, 6 березня 2023 р.
Надійне джерело

Злякалася. Російська дитяча омбудсманка, яка дякувала путіну за всиновленого хлопця з Маріуполя, заявила, що всиновлення українських дітей в росії немає, - ВІДЕО

Злякалася. Російська дитяча омбудсманка, яка дякувала путіну за всиновленого хлопця з Маріуполя, заявила, що всиновлення українських дітей в росії ...

Уповноважена у справах дітей при президенті росії Марія Львова-Бєлова заявила, що всиновлення українських дітей в росії заборонено. 

Про це вона сказала в ефірі телепрограми «Церква і ми» на пропагандистському російському телебаченні. Російську чиновницю також цитують провідні російські пропагандистські видання «РБК», «Комерсант», ТАСС та інші.

«В нас усиновлення з нових регіонів немає взагалі, в принципі. У нас є лише опіка чи прийомна сім'я, щоб у разі появи там родичів, людей, які можуть претендувати на цю дитину, це було простіше зробити», - заявила ця брехлива пані.

Бо напередодні цього виступу Львова-Бєлова дякувала путіну за те, що завдяки його «спеціальній військовій операції» були вбиті батьки 14-річного хлопця з Маріуполя. І Львова-Бєлова через це змогла всиновити «дитину з Донбасу». Не взяти під опіку, а саме всиновити.

Львова-Бєлова і до цього неодноразово заявляла саме про всиновлення українських дітей в росії і дякувала путіну за зміни у російському законодавстві, завдяки чому всиновлення стало можливим.

Ці зміни, згідно до заяви путіна, були внесені в законодавство росії ще в березні 2022 року. Тепер в росії можна всиновлювати дітей без російського паспорту.

Злякалася. Російська дитяча омбудсманка, яка дякувала путіну за всиновленого хлопця з Маріуполя, заявила, що всиновлення українських дітей..., фото-1

Пізніше путін дозволив спрощену процедуру видачі російських паспортів, а також російських свідоцтв про народження викраденим українським дітям.

В росії також запрацювали 43 табори з перевиховання українських дітей. Їх позбавляють української ідентичності і змушують казати, що України – не існує, а їхня батьківщина – це росія.

Злякалася. Російська дитяча омбудсманка, яка дякувала путіну за всиновленого хлопця з Маріуполя, заявила, що всиновлення українських дітей..., фото-2

Детально про ці табори, а також про те, як росія копіює гітлеровські табори з перевиховання викрадених дітей, читайте в матеріалі «Російський Лебенсборн. Як Путін йде шляхом Гітлера, викрадаючи дітей».

Нагадаємо, що тільки за офіційними даними росія вкрала і злочинно вивезла з України 16 тисяч дітей. Більша частина  - з Маріуполя, Волновахи, Сєвєродонецька, Лисичанська.

Світова спільнота останні місяці активно працює над поверненням дітей в Україну. На Львову-Бєлову були накладені санкції ЄС та США. Мабуть, це налякало жінку, яка тепер запевняє, що ніякого всиновлення і викрадення українських дітей немає. «Ми просто рятуємо  їх», - каже тепер путінська чиновниця. 

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTube

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь #Львова-Бєлова #діти #всиновлення
live comments feed...