• Головна
  • Не купуйте кота в мішку: розшифровка VIN-коду перед покупкою авто
Новини компаній
13:00, 4 березня 2023 р.

Не купуйте кота в мішку: розшифровка VIN-коду перед покупкою авто

Новини компаній

Що означає VIN-код?

Не купуйте кота в мішку: розшифровка VIN-коду перед покупкою авто, фото-1

Кожен автомобіль має унікальний буквено-цифровий шифр. Виробникам заборонено повторювати його протягом 30 років. Єдиний шифр за новими стандартами, що складається з 17 символів, використовують із 1980 року. Це і є vin, який потрібно знати обов'язково, якщо знадобиться розшифровка вин коду за певною машиною.

Код надають автомобілю на заводі. Його заміни виключені, доки автотранспорт вважається працездатним. Він використовують для перевірки історії авто перед покупкою, підбору автомобільних комплектуючих, уточнення даних по комплектації особистої машини.

Перевірка комплектації авто з вин коду безкоштовно в Україні – це проста процедура без клопоту. Проходить впродовж кількох хвилин, якщо запустити її на нашому сайті Carfast.express.

Де в авто нанесено Він-номер?

По праву виробник маркує такі ділянки кузова: стійка дверей водія і нижня ліва частина лобового скла. У цих місцях вин номер добре видно, його легко знайти. Також унікальний код часто зустрічається під капотом і під обшивкою поблизу сидіння водія.

Втомилися від високих цін на автомобілі? Відвідайте наш сайт та купуйте автомобілі на автоаукціонах США за найвигіднішою ціною!

Коли користувач знайде вин код в авто, його потрібно звірити із символами, вказаними у техпаспорті. Якщо є повний збіг, то ніхто не намагався його переробити і можна запускати розшифровку вин. З сайтом Carfast.express перевірка пройде швидше та комфортніше для користувачів.

Розшифровка Він-коду

Не купуйте кота в мішку: розшифровка VIN-коду перед покупкою авто, фото-2

Зашифроване поєднання цифр і букв умовно поділено на три блоки:

  • WMI (3 символи) – індекс автовиробника у міжнародному форматі;
  • VDS (6 знаків) – інформаційно-описовий;
  • VIS (8 знаків) – характерний.

За першим блоком розшифровка вин коду дозволяє встановити географічний район, країну, в якій зібрали машину та виробника. Відомості другого блоку вказують на серію, тип трансмісії та приводу, рівень обробки салону. А також на колісну базу, різновид кузова та двигуна.

Інформація з вин коду третього блоку розкриває модельний рік, складальний відділ, порядковий номер транспортної одиниці, коли вона зійшла з конвеєра. Модельний рік виробник встановлює самостійно. Для нього це не те саме, що календарний рік. Доведеться це враховувати.

Що можна дізнатися під час розшифровки ВІН-код

Інфобази, звідки беруть відомості для розшифровки з вин коду спеціальні сервіси, містять масу корисних даних про будь-який автотранспортний засіб:

  • наявність попередніх договорів купівлі-продажу та все за ними;
  • пакет супровідної документації на транспорт та відомості про його відновлення;
  • техобслуговування та ремонтно-відновлювальні роботи у сторонньому автосервісі або у офіційного дилера;
  • інформація щодо дорожніх аварій;
  • використання автомобіля у службі таксі, у довгостроковій оренді, як прокатне авто;
  • показання панелі приладів, у тому числі і реальний пробіг, за весь період використання машини.

Крім цього користувач, який запросив на нашому сайті розшифровку вин коду онлайн, отримає максимум інформації про технічні характеристики авто, особливості комплектації, кузова і т.д.

Як працює Vin-decoder

Не купуйте кота в мішку: розшифровка VIN-коду перед покупкою авто, фото-3

Цей сервіс однаково вигідний всім автомобілістам, незалежно від географії їхнього місцезнаходження. Він декодер допоможе отримати якомога детальніший звіт, не запросивши жодної оплати натомість.

Для розшифровки vin код безкоштовно весь унікальний номер вводять у поле сервісу і запускають перевірку. Запитувана інформація про будь-яку марку або модель з'явиться на нашому сайті протягом декількох хвилин.

Хочете дізнатися, як купити найкращий автомобіль зі США за найвигіднішими цінами? Загляньте в авто з США каталог зараз!

Багато автолюбителів, купуючи закордонні вживані машини, хочуть переконатися, що з вибраними авто не було серйозних неприємностей і моторошних пригод. Тому з цим розшифрувальником вони перевіряють ще раз комплектацію авто по вин коду безкоштовно.

Сайт Carfast.express надає користувачам безкоштовну інформацію з усіх машин незалежно від їх модифікацій. Vin decoder – це якісний та надійний сервіс, який допомагає покупцям підібрати відмінний автомобіль безпечно та швидко. Замовити він код розшифровку безкоштовно можна у будь-який зручний час, відкривши сайт Carfast.express. Тут завжди раді гостям!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...