• Головна
  • Під Бахмутом загинув відомий маріупольський волонтер, громадський діяч і просто чуйна людина Максим Свєтлов, - ФОТО
18:56, 21 лютого 2023 р.
Надійне джерело

Під Бахмутом загинув відомий маріупольський волонтер, громадський діяч і просто чуйна людина Максим Свєтлов, - ФОТО

Сьогодні стало відомо про загибель відомого маріупольського волонтера Максима Свєтлова. Він загинув 13 лютого, але відомо про це стало тільки сьогодні.

«Сьогодні я узнав, що ти загинув 13 лютого під Бахмутом», - написав близький друг Максима священник  Дніпровської єпархії Православної Церкви України Володимир Коскін.

Максим Свєтлов був дуже чуйною людиною, теплою, відкритою. Волонтер, патріот України, громадський діяч, найвідоміший викладач йоги в Маріуполі – все це про нього.

Під Бахмутом загинув відомий маріупольський волонтер, громадський діяч і просто чуйна людина Максим Свєтлов, - ФОТО, фото-1

«Йому завжди було ніколи. Пам’ятаю, він віз мій борщ хлопцям у Широкіно і сказав: «Як же смачно пахне». Я запросила його, кажу, зайди, поїш. А він  - немає часу, треба їхати…» - пригадує волонтерка Вікторія Марченко.

Під Бахмутом загинув відомий маріупольський волонтер, громадський діяч і просто чуйна людина Максим Свєтлов, - ФОТО, фото-2

Ще в 2014-м він став до лав маріупольської Самооборони, а  коли почалась повномасштабна війна, Максим Свєтлов пішов захищати Україну на фронт. Про нього кажуть побратими, що Максим був справжнім воїном.

«Прошу вас, любі друзі, помоліться за нього. Він достойний цього. Це людина, яку моя родина вважала Братом і якому ми довіряли без останку. Він наш кум, людина з величезним СЕРЦЕМ, що міг об'єднати навкруги себе багатьох людей. 

Людина, що з перших днів мокшанською агресії зайняла активну проукраїнську позицію. 

Ми дружили багато років і кожна наша зустріч, це було справжнє єднання серця і душі. Тепер він згинув під Бахмутом, а деякі його опоненти спокійно сидять при владі у Києві. 

Під Бахмутом загинув відомий маріупольський волонтер, громадський діяч і просто чуйна людина Максим Свєтлов, - ФОТО, фото-3

Що ж можете тепер жити спокійно. Сподіваюсь, що суд Божий все розставить по місцям.

Брате, я буду тебе відспівувати і проводжати в останню дорогу. Ти завжди виконував обіцянки і обіцяв приїхати до свого хресника, нашого сина, в Дніпро. Він так тебе чекав. Кожен з нас був тебе радий бачити.  Але, я не очікував, що ти саме так виконаєш цю обіцянку. І тільки ти міг отак "сповістити" про себе на 9-й день.

Брате, друже, воїне, я обіцяю тобі, що зроблю все, що від мене залежить як від священника, батька і громадянина, щоб кожен міліметр нашої землі ставав могилою для мокшанських покидьків! 

З великою повагою, любов'ю і в очікуванні майбутньої зустрічі, твій брат, кум і друг протоієрей Володимир Коскін».

Під Бахмутом загинув відомий маріупольський волонтер, громадський діяч і просто чуйна людина Максим Свєтлов, - ФОТО, фото-4

Ми будемо пам'ятати креативний арт-простір "Городской Будда", який створив в Маріуполі Максим Свєтлов. Це місце, де поєднались філосовія, культура, відпочинок, розвиток.

Ми будемо пам'ятати сотні інших добрих справ цієї світлої людини.

Вічна пам'ять...

ФОТО - Володимира Коскіна, Галіни Однорог, сайту 0629

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь #Свєтлов
live comments feed...