Новини компаній
09:37, 9 лютого 2023 р.

Переваги рульових шин

Новини компаній

Вибираючи шини для вантажних автомобілів, слід враховувати різні аспекти. Зокрема, керовані осі вантажних автомобілів сконструйовані таким чином, щоб транспортний засіб впевнено реагував на керування. Зберігати тишу в салоні під час пересування можливо завдяки монтажу рульові шини, встановленої на кермовій осі. Цей аспект є важливим – водій не відчуває додаткового шумового навантаження в поїздці, менше втомлюється, не відвертається від дороги.

Переваги рульових шин, фото-1

Особливості рульової шини

Варто виділити наступні експлуатаційні переваги такого рішення:

  • Використання у виробі високоякісних гумових сумішей, завдяки чому шини стійкі до стирання і довговічні.
  • Характеристики протектора. Незалежно від погоди, глибока, ребриста, багатоблокова конструкція забезпечує виняткове зчеплення з поверхнею.
  • Ребристий протектор вантажних шин забезпечує відведення води й сміття в місці контакту з дорогою, забезпечуючи точне виконання вказівок, що надходять від рульового блоку.

Шини для кермової осі від відомих виробників, представлені в каталозі інтернет-магазина Tir-Shina, призначені для пересування по асфальту або ґрунту, в тому числі по жорстким дорогам. Ви обираєте подорож у безпечних умовах, купуючи рульові шини на вантажівку.

Шини для вантажівок Triangle

Товари бренду Triangle виготовляються в Китаї й добре відомі власникам великовагового транспорту в усьому світі. Кожна модель, виготовлена на заводах компанії, має високі експлуатаційні якості, стійка в будь-яких погодних умовах і забезпечує безпеку під час руху.

Доступність цін і відмінна якість продукції допомогли бренду завоювати популярність і довіру споживачів. Наприклад, рульова шина Triangle tr685 міцна та стійка до деформації й механічних пошкоджень завдяки використаній надійній сировині для їх виготовлення. Щорічно з конвеєрів сходять близько 30 мільйонів шин різних типів і розмірів, з яких можна просто вибрати пару для будь-якої вантажівки.

Переваги торгової марки Triangle:

  • Збереження еластичності при будь-якій температурі.
  • Рівномірне зношування.
  • Розвинена дренажна система.

В каталозі інтернет-магазина Tir-Shina можна вибрати вантажні шини для установки на керовану вісь автомобіля. Рекомендується використовувати фільтр, щоб указати марку, профіль, ширину, діаметр та інші фактори для зручності вибору. Бажано отримати професійну консультацію нашого менеджера для більш компетентної поради щодо вибору конкретної моделі шин.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...