• Головна
  • Металокерамічні обігрівачі для основного або резервного опалення
Новини компаній
11:02, 13 грудня 2022 р.

Металокерамічні обігрівачі для основного або резервного опалення

Новини компаній

На сьогодні дуже важливим стає питання економічного опалення та зниження споживання енергії. Масляні обігрівачі чи котли дають велике навантаження на загальну систему. Але є дійсно вигідна альтернатива і це металокерамічні обігрівачі.

Спочатку звернемо увагу на то що це не простий обігрівач. Металокерамічний обігрівач UDEN-S це опалювальна керамічна панель яка має металевий корпус а всередині обігрівача вмонтований керамічний теплонакопичувач. Він зберігає теплову енергію та випромінює тепло протягом 30 хвилин після відключення живлення. Тим самим він гріє без навантаження на загальну систему електропостачання.

Металокерамічні обігрівачі для основного або резервного опалення, фото-1

З цього можно зробити висновок: щоб отримати цілодобовий обігрів приміщення металокерамічним обігрівачем, прилад має працювати в середньому 10 годин на добу.

Спеціалісти з систем опалення рекомендують використовувати металокерамічні обігрівачі не на пряму вмикаючи в розетку а за допомогою терморегулятора. Це дасть вам ряд привілегій:

  • ви можете контролювати клімат в вашій оселі, видалено, використовуючи телефон чи смартфон
  • ваша система буде працювати автоматично без постійних ваших втручань
  • ваша система опалення буде якісно обігрівати приміщення з мінімальним використанням електроенергії

Принцип роботи металокерамічного обігрівача- інфрачервоний обігрів. Після вмикання в мережу, обігрівач протягом 20 хвилин нагрівається та виходить на робочу температуру, +85°С. Далі він прогріває тверді конструкції (стіни, підлогу, стелі) а від них тепло рівномірно розподіляється по всьому приміщенні.

Модельний ряд металокерамічних обігрівачів UDEN-S дуже різноманітний і має моделі різних потужностей. Мінімаальна 0.1 кВт на годину, максимальна 1 кВт. І кожний обігрівач йде на певну квадратуру.

Металокерамічні обогреватели є дуже екологічним опалювальним обладнанням. Вони тихо працюють, не виділяють неприємних запахів. Також при роботі відсутня циркуляція пилу по приміщенні, тому їх багато використовують в приміщеннях, де є маленькі діти.

Металевий корпус обігрівача від заводу випускається стандартного білого кольору, і панель має гарний вигляд на відміну від звичайних батарей та інших опалювальних пристроїв.

Але якщо ваша квартира, будинок або офіс мають незвичайний дизайн, то вам зможуть виготовити обігрівач під замовлення в необхідному для вас кольорі. На заводі працюють художники які спеціальними екологичними красками нанесуть любий ваш малюнок і зроблять для вас ексклюзивний опалювальний пристрій, якій буде тільки для вас.

Металокерамічні обігрівачі для основного або резервного опалення, фото-2

В завершенні хочемо відмітити що виробник обігрівачів дає повну обмінну гарантію 5 років. Це означає що якщо обігрівач перестане працювати то вам з завода зроблять заміну на такий самий.

Таким чином ви зможете довгій термін користуватися обігрівачем а не шукати наступного сезону ще якісь варіант. Срок експлуатації металокерамічних обігрівачів 25 років і ця техніка має всі сертифікати відповідності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...